14°C lekkie zachmurzenie

13. Święto Saskiej Kępy w maju. Można już zgłaszać stoiska

Przed nami już 13. edycja Święta Saskiej Kępy. Tym razem spotkamy się 26 maja.

Podobnie jak w ubiegłych latach organizatorem imprezy jest urząd dzielnicy. Program artystyczny jest w rękach Promu Kultury Saska Kępa, Centrum Promocji Kultury zajmuje się natomiast organizacją techniczną tego przedsięwzięcia.

Ważna informacja – już można zgłaszać swoje stoiska z rękodziełem. Wszystkie będą w białych namiotach, za wynajęcie którego trzeba zapłacić.

Na stronie Promu Kultury znajdziecie formularz, który trzeba wypełnić i dostarczyć do siedziby Promu Kultury saska Kępa, przy ul. Brukselskiej 23, 03-973 Warszawa, w kopercie z dopiskiem ,,Święto Saskiej Kępy 2018″ (decyduje data stempla pocztowego) lub przesłać skan na adres: [email protected] w terminie do 30 kwietnia. Koniecznie dołączcie też przynajmniej pięć zdjęć swoich wyrobów.

Do 7 maja dostaniecie informację zwrotną, czy zostaliście zakwalifikowani. A my na naszych zdjęciach przypominamy jak było rok temu.

 

13. Święto Saskiej Kępy w maju. Można już zgłaszać stoiska komentarze opinie

  • ewa88 - niezalogowany 2018-04-24 19:47:02

    Saska kępa i Praga to dla mnie coś wspaniałego. Odkryłam na nowo prawą stronę miasta w czasie Otwartej Ząbkowskiej i naprawdę się zakochałam. Dziś wiem że klimat jaki tu panuje to coś czgo nie da się zbudować i powtórzyć. Saska kępa ma swoje święto i według mnie każdy kto kocha Warszawę wie jak ważna to częśc miasta i powinien tam się pojawić by budować nowy wizerunek pozytywnej i fajnej Pragi!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl