7°C rozproszone chmury

Automatyczna pomoc w kuchni i nie tylko

Drobne sprzęty AGD to głównie wyposażenie kuchni, ale nie tylko...

Niegdyś nad przyrządzeniem obiadu musiało pracować wiele osób, które kroją, ucierają, ubijają, wyciskają i tak dalej. Dziś również przydaje się pomoc i towarzystwo, ale wiele z uciążliwych zadań przejęły od człowieka roboty, ułatwiając i przyspieszając przygotowanie posiłku. Dlatego zatroszczenie się o porządny sprzęt może być całkiem niezłym pomysłem. Co i gdzie można kupić w dobrych cenach?

Podstawowe przyrządy kuchenne spośród drobnych AGD to oczywiście miksery, blendery i wszelkiego rodzaju roboty kuchenne. Są one niezwykle przydatne między innymi przy pieczeniu ciast oraz przygotowaniu koktajli, tak uwielbianych przez nas latem. Najważniejsza kwestia przy wyborze tego typu sprzętu to ilość posiadanych funkcji. Są przecież urządzenia wielozadaniowe, ale zapłacić musimy za nie odpowiednio więcej, a nieraz część ich pracy może wykonać inny przyrząd, który już mamy w domu. Po wszelkie rodzaje robotów kuchennych oraz porady dotyczące ich wyboru nie trzeba jechać aż do centrum – znajdą je Państwo w Falenicy przy ulicy Bystrzyckiej 55 w sklepie Neopunkt Dora AGD RTV.

Innym rodzajem kuchennego sprzętu AGD, tak obecnie popularnym, są tostery i opiekacze do kanapek, które pozwalają szybko przekształcić kromkę chleba w ciepły i smaczny posiłek. Ich praktyczne zastosowanie sprawiło, że można je kupić w wielu supermarketach już za 40 złotych! Oczywiście cena wiąże się z trwałością, mocą czy wielkością (opiekacze mieszczą dwie lub cztery kanapki). Warto więc wydać 100-150 złotych, jeśli chce się mieć naprawdę dobry sprzęt. Porównać oraz kupić tostery i opiekacze można w sklepie Neopunkt Dora AGD RTV przy ulicy Bystrzyckiej 55 w Falenicy oraz na ich stronie internetowej.

Mówiliśmy już o koktajlach, ale to przecież nie jedyne napoje, które przygotować można przy pomocy sprzętu AGD. W upalne letnie dni nie ma przecież nic lepszego niż sok ze świeżych owoców, przyrządzony przy pomocy wyciskarki. Z kolei dla tych, którzy preferują ciepłe napoje, idealnym wyborem będzie ekspres, pozwalający przyrządzić wyśmienitą kawę w prawdziwie włoskim stylu. Natomiast tym, którzy wolą styl angielski, polecamy zwyczajny czajnik, elektryczny bądź do postawienia na kuchence. Po wszelkie ekspresy do kawy ziarnistej lub mielonej, tradycyjne kawiarki, wyciskarki do soków oraz czajniki zapraszamy do sklepu Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55.

Oczywiście drobny sprzęt AGD to nie tylko pomoc kuchenna. Wliczają się w niego również wszelkie przyrządy higieniczne: suszarki, golarki, lokówki, termometry, ciśnieniomierze i tak dalej. Są to również urządzenia porządkowe: żelazka, odkurzacze, a nawet nowoczesne roboty sprzątające, które same jeżdżą po podłodze i wykonują brudną robotę! To ostatnie można znaleźć w sklepie Dora już od 1000 złotych. Wśród nich są również grille, stanowiące niezbędny sprzęt na każde letnie popołudnie ze znajomymi lub rodziną. To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy oraz na stronie internetowej.

Dane kontaktowe:

Dora Falenica, ul. Bystrzycka 55, Warszawa

Tel: 22 815 32 84, Email: [email protected]a-agd.pl, Facebook

dora, agd, rtv, drobne agd, falenica, bystrzycka, wawer, miksery, roboty kuchenne, blendery, czajniki, żelazka, ekspres do kawy, suszarki, tostery, opiekacze do kanapek, gofrownice, lokówki - komentarze opinie

  • gość 2018-06-18 09:03:12

    dobry ekpsres to podstawa. Myśmy zainwestowali niemało w Delonghi, ale jestesmy zadowoleni i to była odbra inwestycja.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl