5°C pochmurno z przejaśnieniami

Comedy Show [STAND-UP]

Kiedy: 2017-08-20 , godzina: 20:00

Już jutro, w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich miłośników komedii bez cenzury i granic na piękny taras Drukarni przy ulicy Mińskiej 65.

Stand-upowy popis na scenie dadzą:
Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. W jego programie pt. "Klamka zapadła" usłyszycie o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich (szok, czyż nie...). "Klamka zapadła" zabiera również w podróż w czasie, odkrywając absurdy przeszłości, a przynajmniej naszych podręczników do historii...
oraz 
Michał Kutek – dowód na to, że za dużo miłości od rodziców to też źle. Skończył studia prawnicze, do teraz męczy go pytanie po co. Pewność siebie równie zmienna jak jego nadwaga, a za wszystkim kryją się tendencje do tycia. Stand-up to dla niego całkiem niezła rozrywka, a przede wszystkim możliwość łajania się jak pójdzie gorzej. Co prawda, kiedyś wygrał jakiś festiwal, ale nawet Ci co się interesują stand-upem nie wiedzą, że taki miał miejsce. Połowa duetu kopanie leżącego.

Wstęp wolny.

 

 

 

 

Źródło, Fot.: FB Drukarnia

Comedy Show [STAND-UP] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się