20°C bezchmurnie

Czym żyła Praga w 2017 r? Zobacznie nasze podsumowanie

, żyła Praga Zobacznie nasze podsumowanie - zdjęcie, fotografia

Końcówka roku to czas przeglądów i podsumowań. My pokusiliśmy się o przejrzenie naszego portalu. Mamy dla Was TOP5 2017 roku czyli artykuły, które czytaliście najczęściej. Pięć tematów, którymi żyła dzielnica w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zobaczcie:

Niekwestionowanym liderem jest otwarcie sklepu Decathlon. Zapowiedź informująca o grudniowej inauguracji placówki pobiła rekordy i to jest nasze TOP1 w mijającym roku. Większy od swojego starszego brata z Galerii Reduta, nieco mniejszy od tego na Okęciu - jak widać na Decathlon przy Ostrobramskiej  czekało wielu z nas.

Kolejny tematem, który wzbudził Wasze zainteresowanie był oczywiście Tramwaj na Gocław, a dokładnie sam moment kiedy Wiceprezydent Renata Kaznowska poinformowała, że Samorządowe Kolegium Odwoławcze podtrzymało decyzję dotyczącą tramwaju na Gocław. Oznaczało to jedno - tramwaj powstanie! 

2017 rok należał też do Uniwersamu Grochów czyli Galerii Rondo Wiatraczna. Tekst Galeria Rondo Wiatraczna na ostatniej prostej. Co będzie w środku? ukazał się na początku grudnia i to on plasuje się na trzecim miejscu naszego zestawienia. 

4. miejsce to czerwcowy artykuł o łosiu biegającym po Alei Zjednoczenia. Spacerujące ulicami kaczki, wędrujące stadka dzików - takie widoki w Warszawie przestają być czymś niezwykłym, jednak widok błąkającego sie łosia wprawia na pewno w osłupienie i budzi zaciekawienie co widać chociażby po Waszym zainteresowaniu naszym artykułem. Pamiętacie? : Aleja Zjednoczenia - uwaga na... łosia!

Nasze TOP5 zamyka pożar. Takich informacji najbardziej nie lubimy przekazywać, niestety życie pełne jest newsów oznaczających czyjeś tragedie. W kwietniu paliło się jedno z mieszkań na Gocławiu. Straż pożarna opublikowała zdjęcia z akcji gaśniczej i one wzbudziły Wasze wielkie zainteresowanie. Przypomnijmy sobie ten dzień..: Straż Pożarna publikuje zdjęcia z akcji gaszenia pożaru na Gocławiu.

Rok się kończy więc pora życzyć wszystkim oby takich tragicznych informacji w kolejnym nadchodzącycm było jak najmniej. Dziękujemy też za wszystkie sygnały i informacje od Państwa - prosimy o więcej!


 


Czym żyła Praga w 2017 r? Zobacznie nasze podsumowanie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl