8°C bezchmurnie

Gimnastyka dla kobiet w ciąży w Hali Sportowej Siennicka.

Hala Siennicka znajdująca się na Pradze Południe jest gotowa zadbać o każdą kobietę w ciąży podczas zajęć gimnastycznych.

Bóle pleców, powikłania poporodowe, zaburzony metabolizm, nadwaga, rozstępy i nieładna sylwetka oraz problemy z oddawaniem moczu - są to hasła, które niestety są czasami związane są z procesem ciąży. Jeśli byłaś bądź jesteś, albo dopiero planujesz zajście w ciążę, to całkiem możliwe, że wiesz, o co z tym chodzi. Niektóre z tych problemów są dość typowe dla ciąży, jak np. ból pleców, inne natomiast występują bardzo rzadko. Mogą występować po porodzie lub w trakcie ciąży. Wiele kobiet, niestety, nie walczy z tymi typowymi problemami związanymi z bólami pleców czy przeciążeniami. Dlaczego? Niektóre kobiety po prostu nie wiedzą jak to robić. Inne natomiast czasami przyjmują to, jako coś nieodłącznie związanego z ciążą. Tak nie jest! Kobieta, która potrafi odpowiednio zadbać o swoje ciało podczas ciąży, nawet kolejnej, jest znacznie mniej narażona na problemy związane z kręgosłupem i miednicą - miejsc szczególnie obciążonych podczas noszenia dziecka.

Hala Siennicka znajdująca się na Pradze Południe jest gotowa przyjąć na siebie to wyzwanie i zadbać o każdą kobietę w ciąży podczas zajęć gimnastycznych. Gimnastyka dla kobiet w ciąży, zajęcia które są prowadzone przez profesjonalistów OSiR Praga - Południe są odpowiednio dostosowane dla każdej kobiety noszącej dziecko w zależności od miesiąca ciąży. Warto wspomnieć, że gimnastyka dla kobiet w ciąży jest jedną z form ćwiczeń ruchowych, mogących niesamowicie poprawić jakość samopoczucia i zmniejszyć ryzyko wystąpienia powikłań poporodowych w czasie ciąży. Ćwiczenia skierowane nie tylko na kręgosłup kobiety (szczególnie jego część lędźwiową), ale również na głębokie mięśni dna miednicy, co zapobiega w przyszłości nietrzymaniu moczu oraz przede wszystkim ułatwia poród i zabezpiecza dziecko podczas rodzenia poprzez nadanie miednicy większej elastyczności i sprężystości. Specjalne ćwiczenia podczas zajęć gimnastycznych dla kobiet w ciąży w Hali Siennicka pomogą Wam polepszyć jakość życia, dbając nie tylko o siebie, lecz również o własne dziecko. Zapraszamy!


 

OSiR Praga - Południe Hala Siennicka przy ul.Siennicka 40

tel.(22) 870-13-60, recepcja hali wew. 101/ sekretariat hali wew. 102

fax.(22) 870-13-27 wew. 120

e-mail: [email protected]

www.osir.waw.pl

praga południe, fitness, hala sportowa, osir, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, bóle podczas ciąży, gimnastyka, siłownia - komentarze opinie

  • Amelia - niezalogowany 2018-05-18 14:32:39

    Warto też pomyśleć o jakimś rozsądnym sposobie odżywiania się. Ja stosowałam przez sporo czasu catering dietetyczny Wygodna Dieta i w sumie całkiem nieźle się z nim czułam ;)

  • gość 2018-09-23 11:49:07

    Gimnastyka w ciąży to dobra sprawa ja już od 2 miesiąca chodziłam do studia zdrowia na Prymasa Tysiąclecia. Prowadząca bardzo sympatyczna inne mamy tak samo. A i ja się lepiej czułam ćwicząc

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl