15°C lekki deszcz

Gocław: córka namówiła kolegów do włamania do mieszkania rodziców...

Kradzieże i rozboje, Gocław córka namówiła kolegów włamania mieszkania rodziców - zdjęcie, fotografia

Około 1.00 w nocy policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańców jednego z bloków na terenie Gocławia. Małżeństwo zgłaszało usiłowanie włamania do ich mieszkania. Pokrzywdzeni usłyszeli jakiś hałas dochodzący zza drzwi, a potem próby otwarcia zamków. Prawdopodobnie spłoszeni podejrzewani oddalili się zanim patrol dotarł na miejsce. Zawiadamiający opisali wygląd trzech młodych mężczyzn, których widzieli przez wizjer w drzwiach, a potem przez okno jak się oddalali.

Mundurowi od razu podjęli poszukiwania. Bardzo szybko znaleźli 20-letniego Michała L., 30-letniego Daniela S., 20-letniego Sebastiana K. i ich zatrzymali.

Po przyjęciu zawiadomienia i przesłuchaniu zgłaszających okazało się, że wcześniej ich 16-letnia córka uciekła z domu, co zgłosili policji i to najprawdopodobniej ona nakłoniła zatrzymanych do tego by razem włamali się do mieszkania rodziców.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz funkcjonariusze wydziału prewencji. Przeprowadzone czynności doprowadziły do ujawnienia miejsca, gdzie przebywała zaginiona. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem zatrzymanym. 16-latką zajmie się teraz sąd rodzinny.

 

 

 

 

źródło: KSP

Gocław: córka namówiła kolegów do włamania do mieszkania rodziców... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl