20°C bezchmurnie

Gocław osiedle tylko dla młodych?

Czy Gocław stał się osiedlem tylko dla ludzi młodych? Do postawienia takiego pytania skłonił nas jeden z komentarzy pod tekstem Gocław opinie. Dlaczego warto tu zamieszkać, który brzmi:

Miejsce dobre dla młodych, starsi uciekają stąd, dla nich - za głośno, za mało zieleni, brak parków, miejsc parkingowych, i te wszechobecne PŁOTY - odgradzają się jak Pawlaki od Kargulów - po co ??? /mieszkam tu blisko 30 lat, wiem co piszę /” ; komentarz na portalu zamieszczony 8 maja 2018 roku.

Bez wątpienia Gocław na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo się zmienił. Powstało na nim wiele inwestycji mieszkaniowych, ciągle powstają. Liczba mieszkańców znacznie wzrosła i będzie rosła. Wyzwania komunikacyjne które przed Gocławiem stoją też wydaje się, że będą w najbliższym czasie realizowane. Przynajmniej tramwaj na Gocław. Metro cały czas jest wielką niewiadomą. Zapowiedzi PO czy PiS, które w ostatnich dniach padają w tym temacie, raczej traktujemy jako wyborcze zagrywki niż realne obietnice.

Ciekawi jesteśmy waszej opinii w tym temacie. Jak wam żyje się na Gocławiu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej i na naszym profilu Facebook.

Gocław osiedle tylko dla młodych? komentarze opinie

  • gość 2018-05-12 11:12:37

    Kompletny idiotyzm. Też nie lubię płotów, ale w innych dzielnicach nie jest ich mniej. Zaś zieleń? Chyba więcej będzie jak się wyprowadzimy do leśniczówki. Wiadomo, liczba mieszkańców rośnie, rośnie liczba samochodów. Ale która dzielnica Warszawy nie ma z tym kłopotu?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl