14°C lekkie zachmurzenie

Jest projekt planu miejscowego dla ogródków działkowych przy ul. Kinowej

Konsultacje, projekt planu miejscowego ogródków działkowych Kinowej - zdjęcie, fotografia

Od dzisiaj do 8 maja możemy zapoznać się projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla ogródków działkowych przy ul. Kinowej.

Warto nie przegapić tej szansy na złożenie swoich uwag i zastrzeżeń, a także rozwianie wszelkich wątpliwości. Plan dostępny jest na stronie miasta: architektura.um.warszawa.pl. Zapoznac się z nim można również na wystawie plenerowej, przy wejściu do ogródków od strony ul. Kinowej . Będą tez dyżury konsultantów: 11 kwietnia między godz. 16 a 19 (Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2) oraz 21 kwietnia od 10 do 14 w urzędzie dzielnicy. Dyżury będą również we wtorki (od 9 do 12) i czwartki (13-16) w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego (parter, czarna sala)

Zobaczyć projekt można również w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego (parter, czarna sala) od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Zaplanowano również dyskusję na tym projektem planu (dlatego warto go wcześniej poznać). 17 kwietnia o godz. 17 w CPK przy ul. Podskarbińskiej 2.

 

 

Jest projekt planu miejscowego dla ogródków działkowych przy ul. Kinowej komentarze opinie

  • gość 2018-04-04 14:07:25

    A co będzie z trójkątnym kawałkiem od trasy do Zwycięzców, wzdłuż dwóch bloków na Międzynarodowej?

  • gość 2018-04-23 17:10:27

    Trasy tramwaju nie widać - czyżby teraz on stał się "nieopłacalny" (jak metro na Gocław)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl