31°C bezchmurnie

Kanał Wystawowy piękniejszy z dnia na dzień

Kanał Wystawowy to miejsce które kochają mieszkańcy Saskiej Kępy. Jakiś czas temu zminił się zarządca tego terenu. Już nie jest nim dzielnica, a Zarząd Zieleni. Już widać efekty tych zmian - na pewno na lepsze.

Na FB jest specjalny fanpejdż "Kanał Wystawowy Wizytówką Saskiej Kępy". To właśnie tam znaleźliśmy zdjęcia na których widać jak bardzo zmienia sie Wasze ulubione miejsce. Sami zobaczcie. Wiosną planowane jest czyszczenie dna kanału. Zapowiada się więc na to, że w końcu zapanuje tam porządek.

Przy okazji przypominamy, że trwają konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania okolic kanału po wprowadzeniu tam tramwaju. 


Kanał Wystawowy piękniejszy z dnia na dzień komentarze opinie

  • maciek - niezalogowany 2017-11-26 22:16:04

    Kanał to miejsce znane chyba wszystkim mieszkańcom Pragi. Spędzam sam tu czas zarówno zimą jak i latem i wiem że naprawdę trzeba było zadbać o jego wygląd i bezpieczeństwo. Fajnie że na Pradze tak wiele się zmienia remontuje i buduje. To część stolicy która zawsze potrzebowała większej ilość inwestycji ale w małe rzeczy jak kanał. Oby inne równie ważne miejsca doczekały się swojej kolejki jak najszybciej!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl