2°C bezchmurnie

Mundial w nowym telewizorze od Dora Falenica

Oglądanie telewizji w wysokiej jakości przyda się na tegoroczny mundial, ale nie tylko...

Jeszcze prawie dwa tygodnie tegorocznych mistrzostw świata przed nami. Nasi niestety w finale już nie zagrają, ale wiele dobrych drużyn jeszcze wystąpi i warto śledzić ich poczynania, bo zapowiada się niejedno ciekawe spotkanie. Co ciekawe, jest to pierwszy mundial, który możemy obejrzeć w TVP i telewizji nc+ w wyjątkowo dużej rozdzielczości, jaką zapewnia nam technologia 4K. Żeby jednak wrażenia były pełne, potrzebujemy dobrego telewizora.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że telewizor telewizorowi nierówny i różnią się one między sobą pod względem wielu parametrów: rozdzielczości, jakości kolorów i dźwięku, stosowanych technologii, ilości wejść dla kabli czy w końcu ceny. Ta ostatnia może wynosić od kilkuset do kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Sklep Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy pomógł nam wybrać dla Państwa kilka ciekawych ofert telewizorów. Każdy z nich ma trzy ważne zalety: występuje w przystępnej cenie, posiada dwuletnią gwarancję i jest produkowany przez polską firmę Manta.

Pierwsza nasza propozycja to telewizor Manta 55" TV 55LUN57T. Posiada on ekran o rozdzielczości 3840 x 2160 oraz przekątnej 55 cali, czyli około 140 cm, co czyni go jednym z największych modeli powszechnie dostępnych na rynku. Korzysta z najnowszej technologii 4K, zapewniającej doskonałą jakość obrazu, a wyświetlić może oszałamiającą liczbę 16,7 mln kolorów! Posiada też całkiem dobre głośniki o łącznej mocy 16 W. Ma cztery gniazda HDMI oraz jedno USB. W Sklepie Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy kupimy ten telewizor zaledwie za 1 649 złotych.

Telewizor Manta 55" TV 55LUA57L jest pod wieloma względami podobny do opisywanego przed chwilą. Również ma ekran o przekątnej 55 cali oraz korzysta z technologii 4K, czyli Ultra HD, co zapewnia świetną rozdzielczość. Różnicą jest również ilość gniazd – w tym przypadku są to dwa HDMI oraz dwa USB. Posiada też nieco lepsze głośniki, o mocy łącznej 20 W. A co najważniejsze, w przeciwieństwie do poprzednika korzysta z systemu Smart TV oraz ma dostęp do WiFi, które to funkcje pomagają w sterowaniu telewizorem, skonfigurowaniu go z innymi urządzeniami, w tym smartfonami oraz korzystaniem z internetu. Ponadto, ten model zużywa nieco mniej energii – 99 W, podczas gdy opisywany wcześniej pobierał 110 W. Mimo licznych zalet, telewizor ten jest niewiele droższy, gdyż w sklepie Dora kosztuje 1 799 złotych. Naszym zdaniem jest to jeden z najlepszych modeli, proponowanych przez Sklep Neopunkt Dora AGD RTV przy Bystrzyckiej 55 w Falenicy. Idealnie nadaje się do oglądania mundialu! Spójrzmy natomiast jeszcze na model może pod pewnymi względami lepszy, ale również droższy.

Kolejna propozycja firmy Dora ze sklepem w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 1a to Telewizor Manta 60LUA58L. Różni się on kilkoma parametrami od poprzedniego. Przede wszystkim ma on większą przekątną ekranu – 60 cali, czyli około 150 cm. Pozostaje natomiast ta sama rozdzielczość 3840 x 2160, zapewniana przez format 4K. Korzysta też z technologii smartTV – Android 4.4. Ma podobną moc głośników, gdyż aż 20 W! Również posiada taką samą ilością wejść – po dwa HDMI i USB. Kosztuje natomiast 1 990 złotych w Sklepie Neopunkt Dora AGD RTV, ul. Bystrzycka 55, Falenica.

Dane kontaktowe:

Neopunkt Dora Falenica, ul. Bystrzycka 55, Warszawa

Facebook

Tel: 22 815 32 84, Email: [email protected]

dora, agd, rtv, falenica, bystrzycka, telewizor, tv, manta, hd, mundial android, kupić, szukam, tanie, tanio, nabyć - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl