13°C lekkie zachmurzenie

Na Siennickiej 40 każdy znajdzie coś dla siebie.

OSiR Praga-Południe zaprasza wszystkich chętnych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania ze swoich usług. Nie ma na Pradze Południe innego miejsca z tak bogatą ofertą zajęć sportowych i sprzętem do ćwiczeń dobrej jakości. Z kolei ceny Hali Siennicka niewątpliwie Was pozytywnie zaskoczą.

Hala Siennicka to nie jedna wielka sala. Znajdziemy tu wiele obiektów, które spełnią każde pragnienie i odpowiedzą na każdą potrzebę. Sala duża - dostosowana do wszelkiego rodzaju sportów halowych, takich jak piłka halowa, koszykówka, tenis oraz wiele innych - posiada miękkie podłoże spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa, zdrowia i wygody. Może również zostać podzielona na trzy mniejsze segmenty, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie zabrakło również tablicy elektronicznej rejestrującej wynik spotkania oraz trybuny na 250 widzów.

Na sali mniejszej natomiast znajdziemy miejsce idealne do ćwiczeń grupowych, takich jak fitness, aerobik, taniec i innych. Sala wyposażona jest w lustra, barierki do ćwiczeń, miękkie syntetyczne podłoże oraz duże okna, które zapewnią odpowiednią ilość światła podczas ćwiczeń. Na małej sali skorzystamy również ze stołów do tenisa stołowego, a małe boisko posiada wszystkie oznaczenia do gry w badmintona.

Obok sali dużej znajdziemy prawdziwą perełkę Hali Siennicka, a mianowicie ściankę wspinaczkową będącą w stanie zaspokoić wszelkie wymogi swoich użytkowników. Posiada ona tory o różnych stopniach trudności i nawet ściankę do nauki dla dzieci. Dla miłośników trawersu bez asekuracji Hala Siennicka również wydzieliła oddzielną przestrzeń i nawet wyznaczyła 3 trasy o stopniowanej trudności.

Nie zabrakło również profesjonalnej czterotorowej bieżni tartanowej. Jej długość wynosi aż 60 metrów - jest to długość standardowej bieżni lekkoatletycznej - a na dodatek znajduje się tam również skocznia do skoków wzwyż i dal oraz trójskoku. Każdy tor może zostać wynajęty oddzielnie dla treningów grupowych i indywidualnych. Dostępna jest również standardowa siłownia z pełnym wyposażeniem.

OSiR Praga - Południe i jego Hala Siennicka przygotowali dla Was również zajęcia ze swoimi instruktorami. Znajdziecie tutaj zajęcia grupowe i indywidualne dla seniorów i najmłodszych dzieci i nawet dla kobiet w ciąży. Każdy segment Hali jest również dostępny do wynajęcia, promocji nie brakuje. Jest to miejsce przyjazne również całym rodzinom. Warto odwiedzić!


 

Dane kontaktowe:

OSiR Praga - Południe Hala Siennicka przy ul.Siennicka 40

tel.(22) 870-13-60, recepcja hali wew. 101/ sekretariat hali wew. 102

fax.(22) 870-13-60 wew. 120

e-mail: [email protected]

www.osir.waw.pl

siennicka 40, osir praga-południe, warszawa, praga-południe, sport, hala sportowa, wspinaczka, sala sportowa praga - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl