Najczęściej nielegalnie alkohol pijemy w Warszawie na... Pradze Południe

Bezpieczeństwo, Najczęściej nielegalnie alkohol pijemy Warszawie Pradze Południe - zdjęcie, fotografia
iPragaPoludnie.pl 17/05/2019 00:01

Praga Południe nie wygląda dobrze jeśli chodzi o nielegalne picie alkoholu. Z danych gromadzonych przez warszawską Straż Miejską wynika, że to właśnie na Pradze Południe pije się najczęściej alkohol w miejscach niedozwolonych.

Z danych za 2018 roku wynika, że Straż Miejska na Pradze Południe interweniowała w sprawie spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych aż 4016 razy. Na drugim miejscu są Bielany 3332 interwencje. Trzecie jest Śródmieście z 3298 interwencjami.

Tuż za podium Mokotów (3128), Targówek (2834), Wola (2526), Praga Północ (2186), Ursynów (1932), Ochota (1401), Żoliborz (1235), Włochy (607), Bemowo (596), Białołęka (534), Ursus (470), Wawer (405), Wesoła (153), Wilanów (118), Rembertów (99).

Małe pocieszenie dla lidera tego niechlubnego zestawienie jest takie, że jest jedną z tych dzielnic o największej liczbie mieszkańców.

Źródło: Straż Miejska

Najczęściej nielegalnie alkohol pijemy w Warszawie na... Pradze Południe komentarze opinie

  • Anndrago Gość - niezalogowany 2019-05-16 22:57:26

    Lubimy naturę

  • Romek spod sklepu - niezalogowany 2019-05-17 00:42:22

    Sam kilka mandatów dostałem.

  • karol - niezalogowany 2019-05-17 00:53:51

    I chuj, jestem uzależniony od alkoholu. Setkę pijesz w sekundę nie będziesz się zastanawiał czy legalny jest to wybryk. Pies wam mordę lizał! !!!

  • Tomek - niezalogowany 2019-05-17 12:22:05

    Największa patologia jest na Targówku bez dwóch zdań, od lat zresztą

  • Marek - niezalogowany 2019-05-17 12:23:48

    Białołęka (534), Ursus (470), Wawer (405), Wesoła (153), Wilanów (118), Rembertów (99). Te dzielnice to już nie WARSZAWA SORRY …. Dodane do miasta ze względy na strefy, nic innego

  • Zibi - niezalogowany 2019-07-25 06:51:27

    Niestety największa umieralność jest na grochowie bezdomni alkocholicy wyłudzają pieniądze na parkingu pod szpitalem szaeròw za wyłudzone pieniądze kupują na metach alkochol bisko parku mają żròdło pòł litra 7zł piją tròją sie śpią po ławka w parku straż miejska nic nie robi

  • Gacek - niezalogowany 2019-07-25 06:58:22

    W tym alkocholu f 16 jest najwieksze zło chloroform do usypiania bezdomni pijąc to szybko zasypiają i mają halucynacje omamy umieraja po krzakach najwieksze skupisko to parking pod szpitalem szaeròwm tam piją na maxa straż miejska przepędza jch a normalnych ludzi pijanych zabieraja na jzbę wytrzeżwień co ciekawe?????

  • Obserwator - niezalogowany 2019-07-25 07:29:50

    To zróbcie cos a nie poszukujecie statystyki
    A chociaz ktos ze strazy dowiedzial dlaczego oni pija
    Jakie problemy maja
    Nie tylko sie kuwa patrzycie na to
    statystyki robicie to chyba nie wasza praca
    Skasujcie te pirdolone mety
    Ktos sie dorabia a ktos pozniej umiera albo szajba mu odbija i traci wszystko

  • Obserwator - niezalogowany 2019-07-25 07:30:17

    To zróbcie cos a nie poszukujecie statystyki
    A chociaz ktos ze strazy dowiedzial dlaczego oni pija
    Jakie problemy maja
    Nie tylko sie kuwa patrzycie na to
    statystyki robicie to chyba nie wasza praca
    Skasujcie te pirdolone mety
    Ktos sie dorabia a ktos pozniej umiera albo szajba mu odbija i traci wszystko

  • Gacek - niezalogowany 2019-07-25 07:36:44

    W tym alkocholu f 16 jest najwieksze zło chloroform do usypiania bezdomni pijąc to szybko zasypiają i mają halucynacje omamy umieraja po krzakach najwieksze skupisko to parking pod szpitalem szaeròwm tam piją na maxa straż miejska przepędza jch a normalnych ludzi pijanych zabieraja na jzbę wytrzeżwień co ciekawe?????

  • Brat alkocholika - niezalogowany 2019-07-25 07:44:39

    Policja i straż miejska powinna skasowac takie mety sprzedaja spirytus zatruty są 4 mety prz parku bezdomni z parkingu piją zatruwa sie nogi jm puchną rany ropiejące smròd robactwo epidemia .zatrute nerki wątroba żywcem umieraja prosze zobaczyć na ławeczkach na parkingu saszeròw szkoda tych ludzi

  • Brat alkocholika - niezalogowany 2019-07-25 07:45:13

    Policja i straż miejska powinna skasowac takie mety sprzedaja spirytus zatruty są 4 mety prz parku bezdomni z parkingu piją zatruwa sie nogi jm puchną rany ropiejące smròd robactwo epidemia .zatrute nerki wątroba żywcem umieraja prosze zobaczyć na ławeczkach na parkingu saszeròw szkoda tych ludzi

  • Xxx - niezalogowany 2019-07-25 07:51:46

    Naprawdę to nieszczęście niech władze warszawy zrobią coś z tym problemem sam widzialem bezdomny chciał popelnic samobujstwo w krzach przy ul.paca miał dość życia choroby zalamanie topił to w zatrutym alkocholu to nie chodzi o to by napisać mandat i na kolską trzeba jm pomòc .zlikwidowac mety z tròcizną sam bylem uzależniony

  • Xxx - niezalogowany 2019-07-25 07:54:09

    Naprawdę to nieszczęście niech władze warszawy zrobią coś z tym problemem sam widzialem bezdomny chciał popelnic samobujstwo w krzach przy ul.paca miał dość życia choroby zalamanie topił to w zatrutym alkocholu to nie chodzi o to by napisać mandat i na kolską trzeba jm pomòc .zlikwidowac mety z tròcizną sam bylem uzależniony proszę dobrych o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Zona Alkocholika - niezalogowany 2019-07-25 08:28:42

    Dlaczego straz miejska i policja nic z tym nie zrobi skasujcie mety
    Tam jest tani alkochol
    Niszczy zycie
    Oglupia
    Dostaja szalu sa agresywni
    Spia na lawkach
    Zebraja to okropny widok

  • Gość - niezalogowany 2019-07-25 09:05:11

    Skasujcie mety


    Gdzie jest policja
    Gdzie jest Straz miejska


    Za co biezecie pieniadze
    Za statystyki


    Wezcie sie za robotę a nie pijecie kawke
    I spisujecie jakies babcie ktore sprzedaja natke pietruszki i nie maja za co zyc

  • Gość - niezalogowany 2019-07-25 09:07:27

    Skasujcie mety


    Gdzie jest policja
    Gdzie jest Straz miejska


    Za co biezecie pieniadze
    Za statystyki


    Wezcie sie za robotę a nie pijecie kawke
    I spisujecie jakies babcie ktore sprzedaja natke pietruszki i nie maja za co zyc

  • *** - niezalogowany 2019-07-25 09:47:01

    Moze by ktos sie zainteresowal sie bezdomnymi
    Przy Parku Palinskiego
    Prosze sprawdzic sklad f16
    Dziwne ze to takie tanie
    Ale jakiego kopa dostaja
    Dlaczego nic nie robicie
    Gdzie ta pomoc
    No gdzie

  • Globus - niezalogowany 2019-07-26 22:50:26

    Muj znajomy z parkingu ul.szaseròw zbierał piniądze na lewą wòdkę tak napił ze jak przechodzodził przez ulice przewrycił się pod ssmochòd 3 krwiaki żebra polamane miednica maił 4.3promila przeżył smierc kliniczną wyszedl jak wrak padaczka jtd

  • Xxx - niezalogowany 2019-07-26 22:51:54

    Naprawdę to nieszczęście niech władze warszawy zrobią coś z tym problemem sam widzialem bezdomny chciał popelnic samobujstwo w krzach przy ul.paca miał dość życia choroby zalamanie topił to w zatrutym alkocholu to nie chodzi o to by napisać mandat i na kolską trzeba jm pomòc .zlikwidowac mety z tròcizną sam bylem uzależniony proszę dobrych o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Kierowca - niezalogowany 2019-07-26 22:59:15

    Człowiek sie lituje nad tymi biedakami zbieraja na bułki ale jak wracam ze szpitala to śpią pod lawkami zaszczani albo we krwi to straszny widok miesteyy to choroba