11°C bezchmurnie

Niezwykłe przedstawienie w szczytnym celu - Kopciuszek w Szkole Podstawowej nr 120 [ZDJĘCIA]

To był niezwykły spektakl i cel jaki mu przyświecał. W miniony piątek, 11 maja,  Szkoła Podstawowa nr 120 z oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty,, Dzieci Warszawy” zorganizowała niebywałe, chwytające za serce wydarzenie.

Spektakl charytatywny klasy 2 w reżyserii Justyny Lewickiej- Szczęsnej, (nauczycielki tej szkoły) wzbudził zachwyt zebranych. Przedstawienie było zadedykowane Ali - uczennicy SP 120. Uczniowie klasy 2c postanowili pomóc w walce Ali o lepsze jutro, ponieważ dziewczynka nie ma dłoni . Nawiązali współpracę ze specjalnym powołanym komitetem zbiórki na rzecz Ali i na deskach Centrum Promocji Kultury na ulicy Podskarbińskiej wystawili,, Kapciuszka”, ale Kopciuszka jakiego nikt jeszcze nie widział…

Młodzi aktorzy ucharakteryzowani byli jak prawdziwi motocykliści (mieli też motocykle), przenieśli widzów w wspaniały magiczny świat.

Do akcji przyłączyli się też kaliska projektantka, która uszyła bajeczne sukienki dla dziewczynek, a całe wydarzenie uświetnił występ Mai Hyzy i Michała Szczęsnego ,który zajął się oprawą muzyczną całego spektaklu. 

Gratulujemy szkole i uczniom i mamy nadzieję, że w całym mieście takich inicjatyw będzie coraz więcej!

 

 

foto: Katarzyna Kolasa

Niezwykłe przedstawienie w szczytnym celu - Kopciuszek w Szkole Podstawowej nr 120 [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl