11°C bezchmurnie

Nowa klimatyczna kawiarnia na Gocławiu. Unique Choice zaprasza i rozdaje 50 kaw!

Niedawno na Gocławiu pojawiło się zupełnie nowe miejsce gdzie w ciszy i spokoju możemy napić się wyśmienitej kawy. Mowa o kawiarni Unique Choice przy ul. Międzyborskiej 10a, nieopodal Parku nad Balatonem.


Już samo wnętrze zachęca do spędzenia tutaj paru dłuższych chwil. Wygodne fotele, klimatyczny lokal, a do tego pyszna kawa. Wypalana przez właścicieli lokalu i przygotowywana zgodnie ze sztuką na urządzeniach najwyższej jakości.

Poza klasycznym espresso i wszystkich możliwych bazujących na nim kaw, znajdujemy to też alternatywy: dripa, chemexa i aeropress. Wszystkie w smaku można porównać do mocnego, herbacianego naparu, w których dominuje kwasowość i słodycz uzależniona od rodzaju ziarna i metody obróbki. Ta kawiarnia to też unikalne miejsce dla amatorów herbaty. Znajdziecie jej różne odmiany parzone w tradycyjny i profesjonalny sposób.

Z lokalu przy Międzyborskiej na pewno nie wyjdziecie głodni. Zjecie tutaj m.in. tosty, a na deser pyszne, domowe ciasta bez żadnych ulepszaczy. Już niedługo w ofercie pyszne zupy krem. Więcej informacji znajdziecie na FB kawiarni. A najlepiej wybrać się tam i skosztować pyszności jakie oferuje.


50 kaw od Unique Choice!

Specjalnie dla naszych czytelników właściciele kawiarni przygotowali 50 darmowych kaw do odebrania w lokalu. Co trzeba zrobić by dostać kupon na darmową kawę? Wystarczy polubić profil FB Unique Choice i wysłać prywatną wiadomość na FB z hasłem "Kawa od Unique Choice".

Pierwsze 50 osób które skontaktują się z kawiarnią poprzez profil FB otrzyma wiadomość zwrotną z kuponem upoważniającym do odbioru darmowej kawy!
 

Miejsce zdarzenia mapa Warszawa Praga Południe


unique choice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl