5°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowoczesne mieszkania na Gocławiu

Kameralna to nowoczesne mieszkania w zielonej okolicy

Jeśli szukasz kameralnego miejsca do zamieszkania na Pradze-Południe, to mamy coś dla Ciebie! Inwestycja Kameralna przy ulicy Łukiskiej 5b (dzielnica Praga – Południe) według planów zakończona zostanie w drugim kwartale 2019 roku. Przytulne mieszkania Kameralnej na Gocławiu czekają na Ciebie!

Kameralna stworzona jest z myślą o ludziach, którzy chcą kupić mieszkanie w Warszawie na Pradze – Południe, ale nie uśmiecha im się życie na betonowych blokowiskach. Lokale oferowane w tej inwestycji przez firmę Ricand House mają od 29 do 80 metrów kwadratowych powierzchni i kosztują od 286 tys. do 506  tys. złotych.

Atutem inwestycji jest kameralność rzadko spotykana na Gocławiu – to zaledwie kilkanaście mieszkań. Każde z nich posiada wyjątkową atmosferę łącząc zalety dobrej lokalizacji z ciszą i panującą w okolicy. Mieszkania posiadają również dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka.

Mieszkania zlokalizowane są w świetnie skomunikowanym miejscu niedaleko ul. Ostrobramskiej, połączonym z resztą Pragi-Południe, Pragi-Północ oraz Warszawy licznymi liniami autobusowym. Niedaleko są też szkoły, przedszkola, dwa parki dla rodzinnego odpoczynku, place zabaw, hipermarket Tesco oraz centrum handlowe Promenada. Kameralna na Gocławiu czeka na swoich właścicieli - zostało już mało miejsc!

 

Kontakt:

Inwestycja Kameralna

Ricand House, Tel: (22) 671 06 40,

Email: [email protected]

mieszkania, sprzedaż, kupno, gocław, praga - południe, praga, kameralna, ricand house, tanio - komentarze opinie

  • gość 2018-06-20 16:11:05

    Łukiska 5b to nie Gocław a GOCŁAWEK - spora różnica. Niedługo wg. was Gocław zacznie sięgać Znicza czy Łukowskiej a może nawet i (a niech tam, zaszalejmy) Grochowskiej? ;_;

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 20:36:05

    to samo co osiedle saska. kawałek gocławia najgorszego blokowego sortu nazwali osiedlem saska. teqaz słoiki mogo mówić że mieszkają na saskiej(prawie Kępie :))

  • Ewelina - niezalogowany 2018-10-07 21:59:15

    Żaden Gocławek!! Gocławek to historycznie część Grochowa przy samej pętli tramwajowej, po północnej stronie Grochowskiej. Jestem w tym mieście od 10lat i nieustannie zadziwia mnie ignorancja Warszawiaków.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl