5°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowy żłobek na Gocławiu juz w listopadzie

Inwestycje, żłobek Gocławiu listopadzie - zdjęcie, fotografia

Wszystko wskazuje na to, że już za niespełna rok będziemy mieć nowy żłobek. Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej placówki dla maluchów z Gocławia.

Żłobek przy ul. Szkoły Orląt to 8 taka placówka na Pradze Południe, 15-sta w Warszawie powstająca dzięki Programowi Rozwoju Sieci Żłobków m.st Warszawy. Inwestycja realizowana jest z budżetu Dzielnicy Praga-Południe.

Zapowiada się nieźle. Zyskamy nowoczesny i funkcjonalny budynek o powierzchni użytkowej 1455,80 m2 . Żłobek zaprojektowany został przez pracownię SSC Architekci i pomieści 150 maluchów. Wykonawcą inwestycji jest firma SKANSKA.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec listopada 2017 roku. Być może przyszłoroczna impreza choinkowa najmłodszych gocławian odbędzie się już w nowym żłobku!

- 12 grudnia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego żłobka przy ul. Szkoły Orląt na Gocławiu. Obecni byli na niej przedstawiciele władz miasta st. Warszawy – radny Rady m.st. Warszawy Paweł Lech i zastępca prezydenta Włodzimierz Paszyński, władze Dzielnicy Praga-Południe: radna Bożena Manarczyk i zastępca burmistrza Jarosław Karcz oraz wielu znamienitych gości, w tym pani Bożena Przybyszewska – Dyrektor Zespołu Żłobków m.st. Warszawy, która przybyła na Gocław ze swym zastępcą, p. Radosławem Poniatowskim - informuje Urząd Dzielnicy

 

 

 

Foto: UD.


Nowy żłobek na Gocławiu juz w listopadzie komentarze opinie

  • gość 2017-10-26 13:19:14

    Czy wiadomo kiedy ruszy rekrutacja do tego żłobka?

  • Gość - niezalogowany 2017-11-24 01:46:27

    Jest 2 w nocy a ekipa cały czas pracuje. Terminy gonią.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl