4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pływalnia Szuwarek na Pradze

Pływalnia Szuwarek na Pradze-Południe - wspaniały kompleks rekreacyjny i świetna lokalizacja!

Szukasz basenu na terenie Pragi – Południe? Pływalnia Szuwarek przy ul. Kwatery Głównej 13 to miejsce dla Ciebie!

Pływalnia Szuwarek zlokalizowana jest w spokojnym i łatwo dostępnym miejscu. Dojazd jest bardzo prosty – wystarczy skręcić od Grochowskiej w Podolską i jest się na miejscu. Ponadto tuż obok znajduje się park oraz korty tenisowe, co czyni z tego miejsca prawdziwy kompleks rekreacyjny. Na miejscu jest obszerny parking dla samochodów i autokarów.

Pływalnia składa się z dwóch niecek basenowych – typowo sportowej o długości 25 metrów i głębokości od 1,4 do 1,8 metra oraz mniejszej i płytszej, przeznaczonej głównie do rekreacji i nauki pływania. Ponadto na terenie obiektu znajduje się siłownia i sala do zajęć fitness. Prowadzone są też zajęcia, m.in. z nauki pływania, aquaerobiku i gimnastyki w wodzie dla seniorów.

Hala basenowa otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 21.45, a w soboty i w niedziele w godzinach 7.00 – 21.45. Siłownia natomiast czynna od poniedziałku do piątku 9.30 – 21.30, a w weekendy 9.30 – 17.30. Zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:
Pływalnia Szuwarek
ul. Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
tel.(22) 879-77-51
e-mail: [email protected]
osir.waw.pl


pływalnie, basen, praga-południe, praga, tanio, polecany basen, dobra lokalizacja, nauka pływania na basenie, aquaerobik, fitness dla seniorów - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl