4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pływalnia Wodnik na Gocławiu

Pływalnia Wodnik Gocław Praga - Południe to świetnie wyposażony basen

Szukasz basenu w okolicach Gocławia? Pływalnia Wodnik przy ul. Abrahama 10, prowadzona przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Praga – Południe to coś dla Ciebie!

Pływalnia składa się z dwóch niecek basenowych – większej z wydzielonymi torami i mniejszej, rekreacyjnej, poza tym dysponuje jeszcze zjeżdżalnią, jacuzzi i sauną. Na terenie obiektu znajduje się salon gier, wyposażony w stoły bilardowe i dwa tory do kręgli, a ponadto salon odnowy biologicznej i sala fitness, w której prowadzone są różne zajęcia. Pływalnia dysponuje bezpłatnym parkingiem na 70 samochodów i 10 rowerów.

W ofercie Pływalni Wodnik możemy też znaleźć zajęcia z nauki, gimnastyki w wodzie i wielu innych. Poza tym obiekt jest przystosowany do organizacji imprez i zawodów sportowych oraz różnego rodzaju widowisk.

Obiekt posiada znak „Tu jest OK” nadany przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „FAZON”, co oznacza, że jest przystosowany do obsługi niepełnosprawnych np. poprzez specjalne miejsca parkingowe i dodatkową szatnię z natryskiem dla niepełnosprawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a przede wszystkim zażycia ruchu w Pływalni Wodnik przy Abrahama 10 (wjazd od ul. Bora-Komorowskiego)

Kontakt:

ul. Gen. Romana Abrahama 10 ( wejście od ul. Gen. Tadeusza Bora – Komorowskiego ) 03 – 982 Warszawa

tel. +48 (22) 673 82 00

e-mail: [email protected]

http://osir.waw.pl/index.php/wodnik/


basen gocław, pływalnia gocław, praga, praga południe, basen niepełnosprawni - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl