4°C rozproszone chmury

`Podaj dłoń` na prośbę widzów 13 października ponownie w PROM-ie Kultury

W czerwcu na Białołęce można było oglądać wzruszający, pełen emocji spektakl „Podaj dłoń” w wykonaniu aktorów Mam Teatr. Spektakl pokazywany był w Małym Centrum Kultury przy Ostródzkiej w ramach budżetu partycypacyjnego.

Pomimo tego, że wszystkie miejsca były zajęte a nawet część oglądała stojąc wśród widzów panowała całkowita cisza. Po zakończeniu „Podaj dłoń” słychać było długo oklaski a w oczach ludzi widać było łzy. Spektakl odbił się ogromnym echem i wielokrotnie pojawiały się prośby od tych, którzy nie mogli obejrzeć czerwcowego przedstawienia: kiedy następny termin?

Na prośby widzów odpowiedział Prom Kultury ul. Brukselska 23. „Podaj dłoń” wraca. Wszystkich chętnych zapraszamy 13 października o godz. 19. 00 na ten niezwykły spektakl. Aktorzy: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak pokazują nam, jak słabo znamy naszych najbliższych i ile cierpienia chowają często przed nami. Bohaterka „Podaj dłoń” dopiero po śmierci ukochanej babci poznaje jej prawdziwą historię. Od tej pory słowo „zsyłka” nigdy już nie będzie tylko historią.
Spektakl ten powinien być lekcją obowiązkową dla każdego, również dla młodzieży szkolnej. Dzięki niemu chętniej i szczerzej rozmawiamy w rodzinach, ze zrozumieniem patrzymy na tych, którzy przeżyli wojnę i na tych, którzy uczą nas, jak żyć miłością każdego dnia.
Bilety na „Podaj dłoń” można jeszcze zdobyć poprzez stronę www.promkultury.pl lub www.ewejsciowki.pl
Wszystkich zainteresowanych dalszymi terminami zapraszamy na fb Mam Teatr

`Podaj dłoń` na prośbę widzów 13 października ponownie w PROM-ie Kultury komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl