4°C pochmurno z przejaśnieniami

Podwieczorek życia we wrześniu w PROM-ie Kultury. Zobaczcie zdjęcia z próby

 Razem są na scenie i w życiu prywatnym. Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak czyli "Mam Teatr".

6 września w Promie Kultury (ul. Brukselska 23) odbędzie się premiera ich nowej komedii „Podwieczorek życia” w reżyserii Karola Stępkowskiego. Będzie to już 15 sztuka, w której wspólnie grają.

W kwietniu oglądaliśmy ich w dramacie „Działka” , w maju zaś w sztuce „Podaj dłoń” – oba były grane w ramach Małego Centrum Kultury przy Ostródzkiej na Białołęce.

Teraz "Mam Teatr" wystąpi na Pradze. Przygotowywana komedia „Podwieczorek życia” to sztuka z życia wzięta, bo czyż nie brzmi znajomo opis „Podobno nie ma na świecie bardziej marudnego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę”?

Jaccuś – główny bohater grany przez Aleksandra Mikołajczaka – potrafi zamęczyć swoimi pomysłami całą rodzinę. Najwięcej cierpliwości i pozytywnego nastawienia musi wykazać jego żona – Anusia – grana przez Marzannę Graff. Pytanie „czy wytrzyma?” samo ciśnie się na usta.

Kto chce zobaczyć, jaki będzie finał może jeszcze zarezerwować bilety na ewejśćiówki.pl lub w Promie Kultury. My mieliśmy możliwość podejrzeć próbę i gwarantujemy, że zabawa szykuje się przednia. Z wielką przyjemnością pokazujemy już teraz kilka zdjęć z próby. Myślimy, że dobrze odzwierciedlają one pomysły obojga bohaterów komedii „Podwieczorek życia”. 

Podwieczorek życia we wrześniu w PROM-ie Kultury. Zobaczcie zdjęcia z próby komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl