4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożegnanie lata w parku nad Balatonem

Choć wakacje już za nami, letnia pogoda wciąż dopisuje. Niestety, wielkimi krokami zbliża się jesień. Mamy nadzieję, że ciepło i słoneczko zostanie u nas jeszcze długo, a przynajmniej dopisze 16 września. Wtedy bowiem oficjalnie pożegnamy lato.

A zrobimy to w doborowym towarzystwie: LemON i Kasia Wilk z zespołem zagrają dla nas o godzinie 19 w parku nad Balatonem.

 

Pożegnanie lata w parku nad Balatonem komentarze opinie

  • gość 2018-09-16 14:50:49

    "Dzięki" - pół dnia wysłuchiwania hałasów.

  • gość 2018-09-16 19:14:27

    Super !!! Cieszę się... oby częściej !!!! Z A P R A S Z A M Y

  • Głos rozsądku - niezalogowany 2018-09-16 19:39:26

    Co za koszmar

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 19:54:18

    Człowieka od nagłośnienia chyba poniosła fantazja.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 20:40:35

    Czemu usuwacie komentarze? Przerwijcie ten koszmar

  • gość 2018-09-16 20:41:32

    Mieszkańcy sąsiednich budynków "dziękują" za ta rozrywkę. Mam na 7 piętrze 82dB. Pozdrowienia dla przygłuchego dźwiękowca.

  • gość 2018-09-16 20:47:33

    Muza może i spoko, ale fajnie jednak mieć wybór, a łomot jest taki że nie da się myśleć :/

  • gość 2018-09-16 20:51:00

    Pięknie! Cała niedziela pod znakiem hałasu. Następnym razem polecam organizatorom zrobienie impry u siebie w domu. Co za debil to wymyślił?

  • gość 2018-09-16 20:55:09

    Kto jest organizatorem tego cyrku? Chcę pięknie podziękować temu idiocie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 21:04:31

    Dokładnie. Zepsuta niedziela. Człowiek nie odpocznie

  • gość 2018-09-16 21:08:05

    Co za poroniony pomysł robić taki koncert na środku osiedla!!! Mogli zaprosić choćby big-band.

  • gość 2018-09-16 21:12:42

    Organizatorem jest Centrum Promocji Kultury Praga Południe [email protected] Pozdrawiam - niewierny słuchacz

  • gość 2018-09-16 21:16:42

    Nie!!! nie zapraszamy...oby nigdy w niedziele. Przecież to wycie jest...

  • gość 2018-09-16 21:25:41

    Big-band ZAMIAST tego cuda. Standard realizacji takiego koncertu jest zupełnie inny, ale zapewne np. klasyczny jazz jest mniej medialny. Pytanie czy frekwencja nie byłaby jednak większa. Nie wiem czy to wycie, czy nie bo przez zamknięte okna trudno ocenić. Wiem natomiast, że nie mam teraz ochoty słuchać ani metalu ani ludowizny ani niczego innego

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 21:38:24

    Rzeczywiście idiotyczny pomysł z takim głośnym walenie. Mieszkam na przyczółku Grochowskim, że od strony ulicy. Mam zamknięte okna a to dudni. Jutro o piątej wstaję do pracy w chciałby otworzyć okno żeby się lepiej spało. W niedzielę taka muzyka. Pojebany organizator i urzędnik łapówkarz który na to pozwoli. Składam wszystkimi muzykom, organizatorom i przede wszystkim urzenikom: spierdziali, seriali, że zrzygali i jeszcze żeby ich sparsliżowało, Anka Wawrzyniak

  • polakkatolik - niezalogowany 2018-09-16 21:39:52

    I to wszystko w sąsiedztwie kościoła parafialnego pod wezwaniem Świętego Jana Pawła 2 Wielkiego. Wstyd!!!

  • Dada - niezalogowany 2018-09-16 21:44:39

    Kto wydaje zgodę na takie imprezy pod naszymi oknami? Siedzimy w mieszkaniu , okna pozamykane a imprezę mamy w środku.Mało to wszystko ma wspólnego z kulturą ,jeśli nikt nie liczy się z mieszkańcami pobliskich bloków. .,Pozdrawiamy'' pomysłodawców.

  • gość 2018-09-16 21:45:53

    bo to chyba manifest Belzebubka i Lucyferka z udziałem ciotki samo zło....brakuje tylko Kurdej - Szatan. dlaczego akurat tu??ludzie chcą odpocząć od stresu, a ta muzyka spina!!Spadać!

  • gość 2018-09-16 22:05:29

    Z dedykacją dla Tomasza Kucharskiego, burmistrza Pragi, który swoim imieniem sygnuje dzisiejszy koncert: https://youtu.be/h7CI5LM0y5Y?t=103

  • gość 2018-09-16 22:16:42

    Mi się podobało, fajnie, że można było blisko pójść na koncert. Przestańcie Państwo tak przeżywać hałas,skończyło się przed 22 i rzadko jest coś takiego. Fakt, lepiej gdyby taki koncert odbył się np w piątek, sobotę, ale wtedy takie występy są drogie więc mieszkańcy nie mieliby go za darmo. Dobrej, cichej nocy!

  • gość 2018-09-16 22:20:14

    Mieszkańcy nie mieli tego koncertu za darmo, bo urząd nie ma swoich pieniędzy. Wiecznie słychać, że brakuje kasy na szkoły, szpitale etc, a władza funduje nam koncert pod samymi oknami. Jedni mają małe dzieci, które nie mogą zasną, inni chcą po prostu w spokoju spędzić weekend w domu, ale jakiś bałwan postanowił wydać nie swoje pieniądze na imprezę, której nie chcą mieszkańcy w swoich domach Tylko tyle.

  • gość 2018-09-16 22:42:15

    @polakkatolik A co do tego hałasu ma ten pokraczny gargamel i ten złoty Gargamel przed nim???

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-17 09:43:14

    Koncerty to sobie organizujcie w parku Skaryszewskim albo na stadionie narodowym, ale nie pod blokami! Dudnienie przez pół niedzieli i to przy zamkniętych oknach! I nie, nie pasuje mi to nawet jeśli skończyli przed ciszą nocną. Jestem u siebie w domu i mam prawo mieć spokój!! Jak ktoś inny chce wysłuchiwać łomotu to może iść do klubu albo siedzieć sobie ze słuchawkami na uszach - jego sprawa. Ale bębnienie na dworze i to dosłownie obok bloków to jest przesada, uszu sobie ani rodzinie nie "zamknę".