20°C bezchmurnie

Promenada w przebudowie. Jak będzie za trzy lata? Zobaczcie wizualizacje

Trwa przebudowa Atrium Promenada. Wszystkie prace powinny zakończyć się w 2021 roku. Na wizualizacjach można zobaczyć jaki efekt chce osiągnąć finalnie gocławska galeria.

Co się zmieni? Jak zapowiada Promenada, będzie m.in. ekskluzywna, przeszklona elewacja (znana m.in. ze słynnych handlowych ulic Londynu czy Paryża), będą wprowadzone liczne udogodnienia dla klientów. Na pierwszym piętrze zobaczymy podwójnej wysokości witryny sklepowe (double shopfronts), będzie nowa strefa gastronomiczna oraz powstanie dwupoziomowy parking.

- Zmiany w Atrium Promenada to również wynik dynamicznego rozwój warszawskiej Pragi, która jak nigdy dotąd tętni życiem. Nowoczesne inwestycje, zmieniający się krajobraz dzielnicy, rozkwit praskiej kultury i turystyki sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zapuścić tutaj swoje korzenie – czytamy na stronie galerii.

 

 

 

 

źródło: Atrium Promenada

 


Promenada w przebudowie. Jak będzie za trzy lata? Zobaczcie wizualizacje komentarze opinie

  • gość 2018-07-25 10:17:10

    Jak PiS i Solidarność ogranicza handel w soboty do 13:00, Promenada się skończy. Teren pójdzie pod młot I BARDZO DOBRZE!!!

  • migi - niezalogowany 2018-08-25 23:42:35

    całkiem spoko moim zdaniem. ciekawi mnie jedynie parking podziemny a dokładniej miejsca. ostatnio nie miałem problemów z parkowaniem, bo mam czujniki parkowania w moim avnsisie ale jak będą chcieli miejsca parkingowe uszczuplić to poniektórzy mogą mieć problemy z parkowaniem.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl