12°C bezchmurnie

Słupkoza na Pradze trwa...

Nie bez powodu w naszej dzielnicy pojawiły się określenia "słupki - głupki" czy "słupkoza". W wielu miejscach pojawiają się bowiem na chodnikach słupki co irytuje mieszkańców. Teraz został odgrodzony chodnik przy skrzyżowaniu ulicy Szaserów z Serocką. A to tutaj parkowały samochody - chodnik jest bardzo szeroki na tym łuku) czy podjeżdżały karetki kiedy ktoś z bloku potrzebował ich pomocy.

Zdjęcia z nowego osłupkowanego miejsca zamieścił na FB grupie "Praga Południe - Grochów, Gocław, Saska Kępa, Kamionek, Gocławek" jeden z jej członków, pan Eryk.

 

 

 

źródło: FB, googlemaps

 

Słupkoza na Pradze trwa... komentarze opinie

  • gość 2018-08-01 13:34:52

    "pojawiają się bowiem na chodnikach słupki co irytuje mieszkańców." - raczej samochodziarzy parkujących po chodnikach i trawnikach. Od kiedy są słupki u mnie, wreszcie jest gdzie przejść, matki z wózkami nie muszą już włazić na ulicę by obejść samochód tarasujący niemal całe przejście na chodniku. Nie jest zastawiona zebra (ulubione miejsce taksówkarzy i dostarczycieli wszelkiej maści) i wejście do klatki a trawnik WRESZCIE wygląda jak trawnika nie rozjechane błoto.

  • gość 2018-08-01 19:08:17

    Propsuję te słupki. Dość lawirowania między samochodami, w tamtym miejscu nie dało się często przejść, a co dopiero przejechać z torbą, na wózku czy z wózkiem dziecięcym. Więcej słupków, bo kierowcy się nigdy nie nauczą dopóki straż miejska nie zacznie wywozić samochodów i karać kierowców za stawianie aut gdzie im się podoba.

  • gość 2018-08-01 19:09:49

    wystarczy dalej spojrzeć na zdjęciu z nowymi słupkami, jak zaraz za przejściem stoi samochód blokujący cały chodnik. Słupkoza? Raczej walka z dzikimi kierowcami.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl