4°C pochmurno z przejaśnieniami

Spacer informacyjny po parku Skaryszewskim już dzisiaj!

Zieleń, Spacer informacyjny parku Skaryszewskim dzisiaj! - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj, o godz. 16.30 odbędzie się spacer informacyjny poświęcony zmianom w parku Skaryszewskim. Spotykamy się przy wejściu do parku, w alei nieopodal ronda Waszyngtona.

Pierwszym krokiem całego procesu zmian było usunięcie zniszczonego ogrodzenia od ulicy Międzynarodowej. Teraz mają ruszyć prace rewitalizacyjne.

- Tematem spaceru będą prace przewidziane do przeprowadzenia w najbliższych miesiącach. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim remont alei obwodnicowej oraz osi głównej. W parku przewidziana jest również wymiana latarni na typowo parkowe oraz koszy – zapowiada urząd miasta.

 

 

 

źródło: UM


 

Spacer informacyjny po parku Skaryszewskim już dzisiaj! komentarze opinie

  • Biegowy wariat - niezalogowany 2018-06-21 21:41:31

    Park Skaryszewski to miejsce bardzo ważne dla mieszkańców Pragi. Fajnie że planowane są tu prace remontowe i odbywają się spacery dla mieszkańców nie tylko Pragi. Każdy Warszawiak choć raz był w tym parku i wie, że jest to ważne by dbać o części zielone stolicy. Nie ważne prawo czy lewobrzeżne. "Skaryszak" już rozpoczął proces zmian ale jeszcze dużo przed nim i mam nadzieję, że warszawiacy docenią to co się tam dzieję.

  • gość 2018-07-02 08:24:54

    HGW obiecywała rewitalizację parku już 10 lat temu, skończyło się na usunięciu ogrodzenia

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl