4°C pochmurno z przejaśnieniami

Sportowy Dzień Taty w OSiR Praga – Południe

Bieg Super Taty i Bieg z Tatą 24 w czerwca OSiR Praga - Południe

Czy można spędzić Dzień Taty lepiej, niż rodzinnie i sportowo? OSiR Praga – Południe wie, że nie i dlatego zaprasza wszystkich ojców wraz z żonami i dziećmi na wyjątkowy piknik rodzinny już w niedzielę 24 czerwca od 10.00!

Będzie to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu. Na uczestników czekają prawdziwie męskie atrakcje, jak ścianka wspinaczkowa czy zdalnie sterowane modele samochodów. Jeśli nie kręci to Pań, specjalnie dla nich przygotowane jest miejsce, gdzie będą mogły się zrelaksować, najmłodsi natomiast znajdą coś dla siebie w strefie malucha.

Również o 10.00 rozpocznie się Bieg z Tatą, adresowany do najmłodszych amatorów biegania, z których każdy będzie w drużynie ze swoim tatą na dystansie 1000 metrów. Na wszystkich uczestników czekają liczne gadżety oraz obiad. Natomiast na 11.00 planowany jest pięciokilometrowy Bieg Super Taty.

Impreza od lat ściąga wiele osób lubiących sportową rywalizację, kibicowanie i spędzanie czasu z całą rodziną na świeżym powietrzu. W tym roku przygotowano dla biegaczy 1000 pakietów startowych. Zostało już niewiele miejsc! Rejestracja wciąż trwa, zapraszamy więc do kontaktu i zapisania się jak najszybciej!

Kontakt:

Wydarzenie na Facebooku, Tel. kontaktowy: 504 108 711, Email: [email protected]

osir.waw.pl

dzień taty, dzień ojca, 24 czerwca, imprezy rodzinne praga południe, imprezy plenerowe praga południe, imprezy sportowe praga południe, osir praga południe, biegi praga południe, gdzie spędzić czas z - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl