0°C rozproszone chmury

Sterty kartonów, śmieci butelek, a do tego wielka kałuża...

- Od jakiegoś czasu mieszkam na ul. Mlądzkiej i jestem wstrząśnięta stanem czystości zwłaszcza na działce między adresem Mlądzka 48 a ul. Grochowską. Sterty kartonów, śmieci, butelek. Nie pomaga fakt, że przy samej ulicy znajduję się stoisko z warzywami/owocami, a jego właściciele wszelkie pudełka, kartony zostawiają na tej właśnie działce – napisała w mailu do naszej redakcji jedna z mieszkanek. Dodaje też, że widok jest naprawdę straszny. - Wszędzie się słyszy o nowych inwestycjach na Pradze, a może zacznijmy od czystości, bo ta sfera bardzo "kuleje". Co więcej ww działka to jedna wielka kałuża i błoto – opisuje pani Ola, która na potwierdzenie swoich słów pokazuje też zdjęcia.

Sprawą zainteresowaliśmy radnego Marka Borkowskiego, który od razy postanowił zainterweniować. Czekamy na efekty i informacje od Państwa czy jest lepiej. A może znacie inne miejsca w naszej dzielnicy, które pilnie trzeba posprzątać?

Sterty kartonów, śmieci butelek, a do tego wielka kałuża... komentarze opinie

  • gość 2017-12-05 21:53:41

    wszystko się zgadza - inwestycje są na Pradze... a w artykule mowa o Grochowie... chyba, że Praga (obecnie nazywana Pragą-Północ) zajęła już całą prawobrzeżną część Warszawy...

  • gość 2017-12-07 20:49:08

    Rejon ulicy Białowieskiej, kosze przepełnione, śmieci nie mieszczące sie w koszach leżą w wielkiej lub mniejszej odległości od nich. A juz hit to stare meble podrzucane koło wiat smietnikowych. Człowiek mógłby sobie mieszkanie wyposażyć taka jest ich ilość.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl