4°C pochmurno z przejaśnieniami

Sterty kartonów, śmieci butelek, a do tego wielka kałuża...

- Od jakiegoś czasu mieszkam na ul. Mlądzkiej i jestem wstrząśnięta stanem czystości zwłaszcza na działce między adresem Mlądzka 48 a ul. Grochowską. Sterty kartonów, śmieci, butelek. Nie pomaga fakt, że przy samej ulicy znajduję się stoisko z warzywami/owocami, a jego właściciele wszelkie pudełka, kartony zostawiają na tej właśnie działce – napisała w mailu do naszej redakcji jedna z mieszkanek. Dodaje też, że widok jest naprawdę straszny. - Wszędzie się słyszy o nowych inwestycjach na Pradze, a może zacznijmy od czystości, bo ta sfera bardzo "kuleje". Co więcej ww działka to jedna wielka kałuża i błoto – opisuje pani Ola, która na potwierdzenie swoich słów pokazuje też zdjęcia.

Sprawą zainteresowaliśmy radnego Marka Borkowskiego, który od razy postanowił zainterweniować. Czekamy na efekty i informacje od Państwa czy jest lepiej. A może znacie inne miejsca w naszej dzielnicy, które pilnie trzeba posprzątać?

Sterty kartonów, śmieci butelek, a do tego wielka kałuża... komentarze opinie

  • gość 2017-12-05 21:53:41

    wszystko się zgadza - inwestycje są na Pradze... a w artykule mowa o Grochowie... chyba, że Praga (obecnie nazywana Pragą-Północ) zajęła już całą prawobrzeżną część Warszawy...

  • gość 2017-12-07 20:49:08

    Rejon ulicy Białowieskiej, kosze przepełnione, śmieci nie mieszczące sie w koszach leżą w wielkiej lub mniejszej odległości od nich. A juz hit to stare meble podrzucane koło wiat smietnikowych. Człowiek mógłby sobie mieszkanie wyposażyć taka jest ich ilość.

  • Mada - niezalogowany 2018-03-31 14:52:51

    Niestety zgadzam się całkowicie z autorką postu. Jest kwiecień 2018 i nic się nie zmieniło. Codziennie, gdy idę do pracy widzę stertę śmieci, butelek po alkoholu, dodatkowo nierzadko panowie załatwiają tam swoje potrzeby fizjologiczne..a obok stoi stoisko z warzywami i owocami. Ten teren przeraża, mam wrażenie, że mieszkam na slumsach. To obszar ogromnych kontrastów, obok nowoczesne bloki, przepiękny kościół, a przy przystanku jak w oborze. Liczę jednak, że dałoby się ładnie zagospodarować ten teren, może wyłożyć kostką brukową lub zrobić parking albo jakiś ucywilizowany mały targ! Czy ktoś się orientuje czy jest szansa, żeby zmienić obraz tego miejsca?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl