12°C bezchmurnie

Świadoma praca nad własnym ciałem – joga w hali sportowej przy Siennickiej 40

Zajęcia z jogi dla wszystkich w Hali Siennicka - Siennicka 40, Praga Południe.

Zajęcia z jogi dla wszystkich, którzy szukają harmonijnego rozwoju oraz możliwości świadomej pracy z własnym ciałem odbywają się w hali przy Siennickiej we wtorki od 12.00 do 13.00 i czwartki od 12.30 do 13.30.

Ćwiczenia związane z jogą wywodzą się z tradycji Indii, gdzie były traktowane jako sposób rozwoju fizycznego, równoważący rozwój umysłowy i duchowy, związany z praktykami religijnymi, jak asceza czy medytacja. Dziś w Europie stosuje się często jogę w oderwaniu od tamtego znaczenia, jako ćwiczenia pracy nad ciałem i relaksacyjne. Polegają one w dużej mierze na treningu regularnego oddechu, utrzymywaniu równowagi i gimnastyce.

W Środowiskowej Hali Sportowej prowadzonej przez OSiR Praga – Południe przy ul. Siennickiej 40 zajęcia z jogi odbywają się w wyżej wymienionych godzinach, a wstęp na nie kosztuje jednorazowo jedynie 5 złotych! Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku – nieraz takie treningi kosztują nawet 50 złotych. Zapraszamy!

 

Kontakt:

Strona internetowa OSiR

Informacje na temat zajęć z jogi i zapisy: 22 870 13 60

joga, yoga, osir, warszawa, praga, uprawianie yogi, tanio, ćwiczenia jogi,profesjonalizm, hala siennicka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl