7°C rozproszone chmury

Trwa budowa Galerii Grochowskiej [ZDJĘCIA]

Trwa budowa Galerii Grochowskiej u zbiegu ulicy Grochowskiej i Zamienieckiej.

Prace budowlane rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku i mają potrwać rok.

Galeria ma wkomponować się zabudowania, nie będzie gigantycznym molochem, a kameralnym obiektem handlowo-usługowym. Ma mieć sześć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną.

Odwiedziliśmy okolice inwestycji. Zobaczcie jak idą prace. Czy uda się je zakończyć w terminie czyli jeszcze w tym roku? Tego dowiemy się już wkrótce.

Trwa budowa Galerii Grochowskiej [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • gość 2018-05-23 14:00:19

    Ale śmiech na sali - wszystko pada w okolicy a oni dalej budują pustostany biurowe

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 14:43:56

    Do tego regularnie bezprawnie zajmują chodnik i piesi muszą przeciskać się między wywrotkami i innymi pojazdami budowy eyzykując życiem. Nikt nad tym nie panuje.

  • gość 2018-05-23 15:30:46

    CH Szembeka świeci pustkami, po co kolejna mini Galeria?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 17:51:37

    Super, ciekawe czy odnowią kamienice stojące obok galerii...

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 18:31:06

    Moim zdaniem powinna dzielnica jakos zadbac o plac Szembeka...ktory jest pusty ..przydaloby sie cos co go zaludni ..jak pobliskie moze kawiarenki ...czy sklepiki cukiernia itp...moze ksiegarnia...co przyciagnie ludzi..

  • gość 2018-05-23 19:42:41

    Księgarnię to właśnie zlikwidowali :/

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 19:44:48

    Jeżeli otworzą się w środku takie sklepy jak np H&M Croop czy go sport to jak najbardziej jestem na tak ale odnoszę wrażenie że sklepy tego typu nie za bardzo lubią piękny malowniczy Grochów

  • Gość - niezalogowany 2018-05-24 07:34:58

    Chyba lepszym rozwiązaniem byłaby kamienica mieszkalna grochow to głównie mieszkania a obok jest już płac Szembeka auchan promenada.

  • gość 2018-05-24 09:36:27

    W okolicy Placu Szembeka brakuje nowych kawiarenek i restauracji w których przyjemnie jest nie tylko zjeść i wypić kawę, ale wygodnie posiedzieć, popracować, poczytać książkę, czy spokojnie porozmawiać. Jedynym znanym mi aktualnie takim miejscem jest w tej chwili Costa Coffee w Galerii Wiatraczna, które cieszy się dużym powodzeniem. W okolicy powstają nowe bloki. Wprowadza się dużo młodych ludzi, którzy będą szukali takich miejsc. Mam nadzieję, że w Galerii Grochów pojawi się chociaż jeden taki lokal, a władze dzielnicy zaczną w końcu pracować nad renowacją kamienic i czyszczeniem terenu, by przyjemnie było nam żyć i spacerować po ulicach :-)

  • gość 2018-05-24 09:38:15

    *Galerii Grochowskiej miało być oczywiście :-)

  • gość 2018-07-02 08:19:23

    to dziupla a nie galeria

  • gość 2018-07-02 08:20:26

    to dziupla a nie galeria, no chyba, że będzie miała 10 pięter

  • gość 2018-10-19 11:52:32

    Mam wrażenie, że prace nad tą galerią całkowicie stanęły. Czyżby inwestor się wycofał?