3°C słabe opady deszczu

Uwaga na oszustów!

Bezpieczeństwo, Uwaga oszustów! - zdjęcie, fotografia

Od dobrych kilku dni mieszkańcy przestrzegają się nawzajem przed oszustami wciskającymi rzekomo darmowe filtry do wody. Niestety, szybko okazuje się, że trzeba za nie płacić.

Na Facebooku są ostrzeżenia. Przedstawiamy jedno z nich. Post opublikowała osoba o "nicku" Matka Bogdana:

"W związku z wymianą rur w dużej częsci naszej dzielnicy, niejaka firma Filtrex Krzysztof Marek Peszko chodzi po domach i wci...ska kit, że wszystkim mieszkańcom zakładają filtry do wody. Oczywiście za darmo. To jest nie prawda. W pudełku od filtra jest FV na 599 zł i kwity do dokonania płatności. Jako bonus karta podarunkowa do TK Maxxa na 75 zł. Dam sobie rękę uciąć, że fałszywa bo dziadur nawet słowem nie wspomniał o gratisie - to wzbudziłoby podejrzenia. A on wpadł, założył filtr na kran, kazał podpisać kwit, że był i uciekł. Numer telefonu do tej firmy oczywiście nie istnieje.

Nie dajcie się nabrać. Oszustwo zostało już zgłoszone na policję. Jeśli Was też oszukali to zgłaszajcie to do komendy na Grenadierów."

 

 

 

 

źródło: FB/Matka Bogdana

Uwaga na oszustów! komentarze opinie

  • gość 2017-10-25 16:50:36

    Jakub Szczęsny z antyweb oszust. Nierzetelne artykuły z jego strony pisane są na niekorzysc konkurencyjnych firm z którymi współpracuje.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl