5°C pochmurno z przejaśnieniami

W końcu! Rozpoczyna się remont chodnika wzdłuż Łukowskiej

Ulice, końcu! Rozpoczyna remont chodnika wzdłuż Łukowskiej - zdjęcie, fotografia

O tę inwestycję od długiego czasu starali się członkowie zarządu i rada nadzorcza spółdzielni mieszkaniowej Ostrobramska. Wspierali ich radni całej Pragi, a w szczególności z Grochowa Południowego i dzisiaj można ogłosić sukces: rusza remont chodnika po obu stronach ul. Łukowskiej. Jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a pogoda nie spłata psikusa to w połowie grudnia piesi w końcu będa mieli do dyspozycji równą nawierzchnię!

 

 

 

źródło: SM Ostrobramska

W końcu! Rozpoczyna się remont chodnika wzdłuż Łukowskiej komentarze opinie

 • gość 2017-11-13 21:35:51

  A ja widzę że remont dotyczy parkingów przy Łukowskiej a nie chodników. Czemu nie zrobione są miejsca parkingowe przy Radziwiczówny.? Tam błoto po kostki. Gdzie parkować?

 • gość 2017-11-14 11:28:24

  W planach jest tam trasa szybkiego ruchu, więc nikt nie będzie inwestował w miejsca parkingowe.

 • Łukowszczanin - niezalogowany 2017-11-16 10:38:19

  Zawsze sie zastanawiam czy mieszkańcy bloku z biedronka mieli świadomość tej " trasy szybkiego ruchu" jak kupowali swoje mieszkania. Co prawda szybko sie nie zmaterializuje ale jednak plany są.

 • gość 2017-12-07 08:43:09

  Remont dotyczy głównie miejsc parkingowych. Robiony jest całkowicie bezmyślnie. Obie strony na raz. Strona nieparzysta miała budowaną ścieżkę rowerową dwa razy - najpierw zbudowali później zwężali. Czemu nie zbudować miejsc przy Rodziewiczówny zdecydowanie bardziej potrzebne są, ale co ja tam wiem, ja dobrem mieszkańców się kieruję.

 • gość 2017-12-29 15:46:58

  Ja mam już dosyć - pracuje w domu i ciagle napierdalają od 8 do 16 niech to sie skończy zachciało się remontów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl