22°C rozproszone chmury

XII Bieg Wedla w Parku Skaryszewskim [zdjęcia]

Park Skaryszewski zamienił się dziś w prawdziwą arenę sportową. Miłośnicy biegania mogli sprawdzić tu swoje siły, biorąc udział w najsłodszej imprezie sportowej, czyli Biegu Wedla. Do wyboru były cztery trasy o dystansach: A (1,86 km), B (0,25 km), C (5,43 km) i D (9 km).

Głównemu biegowi towarzyszyły także marsze na orientację, Nordic Walking oraz O-run, czyli połączenie biegu przełajowego z biegiem na orientację.

Słodkie nie oznacza wcale niezdrowe!

 


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa Praga Południe


XII Bieg Wedla w Parku Skaryszewskim [zdjęcia] komentarze opinie

 • gość 2017-02-18 21:36:37

  Super zawody! Brawa dla organizatorów i sponsorów. Czekam na kolejny XIII Bieg Wedla! #biegwedla

 • gość 2017-02-21 20:45:54

  Tutaj nie tylko obejrzycie, ale również łatwo pobierzecie zdjęcie w pełnej rozdzielczości: https://goo.gl/QjijyI. Po zalogowaniu będziecie mieli dostęp do wszystkich swoich pobranych zdjęć - w jednym miejscu, na profilu Fitfota.

 • biegowywariat - niezalogowany 2017-02-22 20:34:48

  Imprezy biegowe na Pradze to już standard. Jako jej mieszkaniec i zapalony biegacz bardzo się z tego cieszę. kiedyś większość takich imprez odbywała się po lewej stronie miasta chodź na Pradze idealnych tras biegowych nie brakuje. Na szczęście teraz jest inaczej i dzięki takim fotorelacjom każdy może zobaczyć jak fajnie można bawić się na Pradze. Rzadko już na szczęście spotykam się z ludźmi powtarzającymi stare mity o prawobrzeżnej Warszawie. Teraz wszyscy ustawiamy się w jednej linii do startu. Mam nadzieję, że powstanie bieg łączący oba brzegi Wisły.

 • gość 2017-03-02 12:38:47

  biegowywariat - jest bieg przez most na Białołęce ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl