8°C lekkie zachmurzenie

Zabierz tatę na piknik. Kibicuj tacie podczas Biegu Super Taty.

Imprezy plenerowe, Zabierz tatę piknik Kibicuj tacie podczas Biegu Super - zdjęcie, fotografia

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent z okazji Dnia Ojca? Świętuj razem z tatą na rodzinnym pikniku!!! Zdalnie sterowane modele samochodów, ścianka wspinaczkowa i masa innych, męskich atrakcji czekać będą 24 czerwca na uczestników pikniku Dad’s Day.

Piknik rodzinny to okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z najbliższymi i wspólnego świętowania Dnia Taty. Teren przy Hali Sportowej Siennicka przy ul. Siennickiej 40 zamieni się w miejsce pełne atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i tych mniejszych mężczyzn w strefie malucha, oczywiście nie zabraknie również atrakcji dla pań na które będzie czekać specjalna strefa chilloutu. Początek rodzinnego świętowania o godz. 10:00. To właśnie o tej godzinie oficjalnie rozpocznie się piknik rodzinny, ale również wystartuje Bieg z Tatą. Po raz pierwszy w ramach biegu głównego wystartuje bieg adresowany do najmłodszych adeptów biegania. W odpowiedzi na duże zainteresowanie przygotowano specjalne pakiety startowe, w skład których wejdzie numer startowy, pamiątkowy medal, koszulka, napój, posiłek regeneracyjny oraz dyplom. Rywalizacja odbędzie się na dystansie 1000 metrów, a warunkiem uczestnictwa będzie rejestracja na stronie www.osir.waw.pl i oczywiście wystartowanie ze swoim tatą lub opiekunem. Godzinna 11.00 to początek rywalizacji podczas Biegu Super Taty na dystansie 5 kilometrów. To pierwsza impreza biegowa, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy skierowana do miłośników biegania. Niesamowita atmosfera rodzinnego pikniku, wspólnego biegu i możliwość kibicowania swoim bliskim jest wspaniałą propozycja dla osób, które chcą wspólnie spędzić aktywnie czas. W tegorocznej edycji dla biegaczy przygotowano 1000 pakietów startowych.

Zapisy na Bieg Taty i Bieg Super Taty już ruszyły!!!

 

 

Rejestrować można się na dwa sposoby:

  • Drogą elektroniczną na stronie www.osir.waw.pl
  • Osobiście w biurze zawodów, w siedzibie OSiR Praga – Południe m.st. Warszawy przy ulicy Siennickiej 40 przyjmowane będą zapisy osobiste i wpłaty gotówkowe jeżeli wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba zgłoszeń.

Szczegółowy harmonogram pracy biura:

Biuro Zawodów będzie czynne w siedzibie OSiR Praga - Południe w Warszawie ul. Siennickiej 40, od 23 czerwca do 24 czerwca 2018 roku w następujących porach:

  • sobota (23 czerwca) w godzinach 10:00 – 20:00;
  • W dniu zawodów, 24 czerwca, o ile nie zostanie wyczerpany limit zapisów, zgłoszenia tylko dla osób spoza Warszawy przyjmowane będą w godzinach 7.00 – 9.00 w biurze zawodów. Opłacone pakiety internetowe wydawane będą, tylko dla osób spoza Warszawy, w godz. 7.00 – 09.00 pod ww. adresem.

Przydatne informacje

- Bieżące informacje o Biegu oraz konkursy z nagrodami można znaleźć na fanpage’u Dadsdayevent oraz na OSiRPragaPoludnie który znajduje się na portalu Facebook.

- Regulamin imprezy:  http://osir.waw.pl/index.php/2018/05/24/regulamin-6/

- Zapisy Bieg Super Taty: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4025

- Zapisy Bieg z Tatą:  https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4027

- Trasa: http://osir.waw.pl/index.php/2018/05/25/trasa/

Biuro prasowe biegu:
Mariusz Jakóbiak
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy
Tel. 513 133 916
Tel. 22 870 13 60 wew. 115
[email protected]

Zabierz tatę na piknik. Kibicuj tacie podczas Biegu Super Taty. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl