7°C rozproszone chmury

Zatrzymani sprawcy zbrodni sprzed 23 lat. [ZDJĘCIA]

Po 23 latach od zbrodni na Pradze w końcu zatrzymano jej sprawców. Okazuje się, że w zabójstwo zamieszana jest córka ofiary…

Cała sprawa wyszła na jaw w zasadzie przypadkowo. Rok temu na klatce schodowej jednego z bloków doszło do awantury. Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie od kobiety, która prosiła o pomoc w wejściu do mieszkania. Zabarykadował się w nim jej były konkubent.

Funkcjonariuszom udało się wejść do środka. Między byłymi partnerami doszło do ostrej wymiany zdań. Mężczyzna powiedział 41-latce, że wyjawi ich wspólny sekret.

- W trakcie czynności podjętych przez policjantów okazało się, że oboje mają związek z zabójstwem, do jakiego doszło 23 lata temu w tym samym mieszkaniu – relacjonuje stołeczna policja. Po latach wyszło na jaw, że przed laty to właśnie były partner Moniki S. - Bogdan G. postanowił zabić ojca partnerki, który często wracał do domu nietrzeźwy i urządzał awantury. Mężczyzna wbił w serce ojca Moniki S. przyniesiony z kuchni nóż. Po 2 dniach oboje poćwiartowali ciało, a poszczególne jego części wynieśli z mieszkania i ukryli na terenach zielonych dzielnicy.   

Bogdan G. pokazał policji miejsce ukrycia zwłok.

48-latek ma postawiony zarzut zabójstwa, a 41-letnia córka ofiary zarzut „pomocnictwa do zabójstwa”. Oboje zostali aresztowani. Grozi im dożywocie.

 

 

 

źródło: KSP

Zatrzymani sprawcy zbrodni sprzed 23 lat. [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl