13°C słabe opady deszczu

Zbili wiatę przystankową, pobili Ukraińców w autobusie

Bezpieczeństwo, Zbili wiatę przystankową pobili Ukraińców autobusie - zdjęcie, fotografia

W nocy z soboty na niedzielę, na przystanku autobusowym przy ul. Meissnera doszło do awantury pomiędzy kobietą i mężczyzną. Obrazek dość częsty w weekendowe nocy, ten jednak zwrócił szczególną uwagę operatora monitoringu. Okazało się bowiem, że w wyniku awantury ucierpiała...wiata. Stłuczono w niej szybę.

Ponieważ agresywna para wsiadła do autobusu, operator przekazał informację o całym zajściu straży miejskiej. Strażnicy szybko znaleźli wskazany autobus u zbiegu Ateńskiej i Egipskiej.

- Jego kierowca zatrzymał się i światłami dał znać funkcjonariuszom, że potrzebuje ich pomocy. Pasażerowie wysiedli, a kierowca poinformował, że w pojeździe doszło do bójki 4 osób. Dwóch pobitych obywateli Ukrainy stało na przystanku. Sprawcy pobicia, kobieta i mężczyzna, szybko oddalili się – relacjonuje straż miejska.

Krewką 20-latkę chwilę później ujęto. To ona uderzyła butelką jednego z pasażerów, co widać na nagraniu (tym razem kamery z autobusu). Jej towarzysz, który pobił drugiego Ukraińca uciekł w stronę bloków.

Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Jeden z poszkodowanych został odwieziony do szpitala, drugiemu wystarczyła pomoc na miejscu.

 

 

 

źródło: SM

Zbili wiatę przystankową, pobili Ukraińców w autobusie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl