4°C pochmurno z przejaśnieniami

Co na prezent


Dodano: 2018-04-30 15:14:31

Cześć. Szukam właśnie jakichś dobrych i sprawdzonych pomysłów na prezent... Czy sądzicie, że coś z tych propozycji będzie warte uwagi https://www.toys4boys.pl/368-kubki-na-prezent ? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie ;)
odpowiedz cytuj
[email protected] dodano: 2018-06-29 13:06:53
Cześć, 
wszystko zależy od okoliczności i dla kogo jest ten prezent :)Ja uważam że obdarowany poczuje szacunek i symaptie kiedy dostaje coś praktycznego.Np. mamie dałam zaproszenie na masaż, synowi lot szybowcem,z kolei mężowi zafundowałam (była akurat okrągła rocznica) zaproszeniena szkolenie wywieranie wpływu , na które wiem, że od dawna chciał iść.Takie prezenty naprawdę dają mnóstwo radości i są długo wspominane :)
odpowiedz cytuj
[email protected] dodano: 2018-06-29 13:13:05

Dodam że zawsze były to do końca ukrywane niespodzianki. Z drobnych upominków myślę, żedobrym pomysłem są kubki ze zdjęciem solenizanta lub spersonalizowane kalendarze... Cześć, 
wszystko zależy od okoliczności i dla kogo jest ten prezent :)Ja uważam że obdarowany poczuje szacunek i symaptie kiedy dostaje coś praktycznego.Np. mamie dałam zaproszenie na masaż, synowi lot szybowcem,z kolei mężowi zafundowałam (była akurat okrągła rocznica) zaproszeniena szkolenie wywieranie wpływu https://4grow.pl/szkolenia/wywieranie-wplywu-szkolenie-perswazja , na które wiem, że od dawna chciał iść.Takie prezenty naprawdę dają mnóstwo radości i są długo wspominane :)


odpowiedz cytuj


1 ... 1