4°C pochmurno z przejaśnieniami

sprzątanie domów i mieszkań

Dodano: 2015-11-14 13:19:13
Osiedla: Gocław, Gocławek, Saska Kępa

Dla osób poszukujących wsparcia w utrzymaniu porządku lub przedświątecznym doczyszczeniu mieszkania czy domu z pomocą może przyjść firma sprzątająca Bryliant, która wykonuje profesjonalne sprzątanie całej nieruchomości oraz jedynie wybrane prace zgodnie z życzeniem i potrzebą klienta (np. pranie dywanów, tapicerek czy mycie okien).
Wycena usługi jest za darmo, natomiast koszt i zakres prac dostosowywany do każdego klienta indywidualnie.
odpowiedz cytuj
maria1975 dodano: 2016-03-15 16:03:31
Ja korzystałam z usług tej firmy - sprzątanie warszawa i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem mają bardziej konkurencyjną ofertę.
odpowiedz cytuj
MaRceT dodano: 2016-04-05 10:20:01
Niedługo czas na wiosenne porządki. Myślałem o wynajęciu firmy do sprzątania, głównie do umycia okien w piętrowym domu. Szkoda mi mojej żony, która opiekuje się dzieciakami więc pomyślałem o małej pomocy na przykład http://www.joma-sprzatanie.pl Mylicie, że podejmą się takiego zadania?
odpowiedz cytuj
marines dodano: 2016-04-15 17:30:26
A ja ze swojej strony polecam PranieWarszawa , tanio, szybko i solidnie.
odpowiedz cytuj
maja dodano: 2016-04-26 14:24:05

Możesz skontaktować się z firmą  Dobry Serwis , 
ja korzystam z usług  od dawna i
jestem zadowolona, wszystko zawsze świetnie posprzątane  i cena przyzwoita.

odpowiedz cytuj
Karina Kowalik dodano: 2016-04-29 09:37:05
Do sprzątania najlepiej zatrudniać profesjonalne firmy. Wystarczy rzucić okiem np. tutaj http://www.exclean.pl/
Okazuje się, że ceny podobne jak usługi prywatne. A firmy zazwyczaj dysponują odpowiednim, zaawansowanym sprzętem i są w stanie sprzątnąć dużo lepiej.
odpowiedz cytuj
Elżbieta Muciek dodano: 2017-03-24 18:31:22
Ja ko korzystałam z usług  firmy http://www.hojoclean.pl/ mają ceny konkurencyjne Z większością prac porządkowych na pewno sobie poradzimy. Pozostaje jednak pytanie- co z wykładziną  dywanikami myciem okien itd? Szorujemy, pierzemy różnymi środkami, a w gruncie rzeczy sprawiamy, że stają się słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia. Dlatego nie warto inwestować swój czas i wysiłek, nie trać też pieniędzy na niepotrzebną chemię. Natomiast skorzystaj z profesjonalnych usług. Firma na życzenie klienta wystawia fakturę Vat. A ekipa przeszkolona szybko i sprawnie poradziła sobie ze sprzątaniem domu.
odpowiedz cytuj
Elżbieta Muciek dodano: 2017-03-26 11:29:37
Ja ko korzystałam z usług  firmy hojoclean  mają ceny konkurencyjne Z większością prac porządkowych na pewno sobie poradzimy. Pozostaje jednak pytanie- co z wykładziną  dywanikami myciem okien itd? Szorujemy, pierzemy różnymi środkami, a w gruncie rzeczy sprawiamy, że stają się słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia. Dlatego nie warto inwestować swój czas i wysiłek, nie trać też pieniędzy na niepotrzebną chemię. Natomiast skorzystaj z profesjonalnych usług. Firma na życzenie klienta wystawia fakturę Vat. A ekipa przeszkolona szybko i sprawnie poradziła sobie ze sprzątaniem domu.

odpowiedz cytuj
wika dodano: 2017-03-26 16:21:06
A możecie przybliżyć jak to wygląda cenowo? Bo jestem zainteresowana zleceń komuś sprzątania mojego mieszkania.
odpowiedz cytuj
Mirra dodano: 2017-03-29 21:12:40
Generalnie wszystko zależy od zakresu zadań i tego, czy chcesz zlecić sprzątanie domu osobie prywatnej, czy też takiej firmie jak  hojo clean . W tym drugim przypadku jednak mamy do czynienia z legalnie działającą firmą, która oczywiście wystawia faktury, a co więcej jej usługi są ubezpieczone. Poza tym ich oferta poza sprzątaniem biur także obejmuje takie zajęcia jak chociażby mycie okien i prasowanie, a ceny są naprawdę przystępne. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1