sprzątanie domów i mieszkań

Dodano: 2015-11-14 13:19:13
Osiedla: Gocław, Gocławek, Saska Kępa

• olqua 2018.03.05 13:55

Dla osób poszukujących wsparcia w utrzymaniu porządku lub przedświątecznym doczyszczeniu mieszkania czy domu z pomocą może przyjść firma sprzątająca Bryliant, która wykonuje profesjonalne sprzątanie całej nieruchomości oraz jedynie wybrane prace zgodnie z życzeniem i potrzebą klienta (np. pranie dywanów, tapicerek czy mycie okien).
    Wycena usługi jest za darmo, natomiast koszt i zakres prac dostosowywany do każdego klienta indywidualnie.

odpowiedz cytuj
  • maria1975 2016-03-15 16:03:31

Ja korzystałam z usług tej firmy - sprzątanie warszawa i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem mają bardziej konkurencyjną ofertę.

odpowiedz cytuj
  • MaRceT 2016-04-05 10:20:01

Niedługo czas na wiosenne porządki. Myślałem o wynajęciu firmy do sprzątania, głównie do umycia okien w piętrowym domu. Szkoda mi mojej żony, która opiekuje się dzieciakami więc pomyślałem o małej pomocy na przykład http://www.joma-sprzatanie.pl Mylicie, że podejmą się takiego zadania?

odpowiedz cytuj
  • marines 2016-04-15 17:30:26

A ja ze swojej strony polecam PranieWarszawa , tanio, szybko i solidnie.

odpowiedz cytuj
  • maja 2016-04-26 14:24:05

Możesz skontaktować się z firmą  Dobry Serwis , 
    ja korzystam z usług  od dawna i
    jestem zadowolona, wszystko zawsze świetnie posprzątane  i cena przyzwoita.

odpowiedz cytuj
  • Karina Kowalik 2016-04-29 09:37:05

Do sprzątania najlepiej zatrudniać profesjonalne firmy. Wystarczy rzucić okiem np. tutaj http://www.exclean.pl/
    Okazuje się, że ceny podobne jak usługi prywatne. A firmy zazwyczaj dysponują odpowiednim, zaawansowanym sprzętem i są w stanie sprzątnąć dużo lepiej.

odpowiedz cytuj
  • Elżbieta Muciek 2017-03-24 18:31:22

Ja ko korzystałam z usług  firmy http://www.hojoclean.pl/ mają ceny konkurencyjne Z większością prac porządkowych na pewno sobie poradzimy. Pozostaje jednak pytanie- co z wykładziną  dywanikami myciem okien itd? Szorujemy, pierzemy różnymi środkami, a w gruncie rzeczy sprawiamy, że stają się słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia. Dlatego nie warto inwestować swój czas i wysiłek, nie trać też pieniędzy na niepotrzebną chemię. Natomiast skorzystaj z profesjonalnych usług. Firma na życzenie klienta wystawia fakturę Vat. A ekipa przeszkolona szybko i sprawnie poradziła sobie ze sprzątaniem domu.

odpowiedz cytuj
  • Elżbieta Muciek 2017-03-26 11:29:37

Ja ko korzystałam z usług  firmy hojoclean  mają ceny konkurencyjne Z większością prac porządkowych na pewno sobie poradzimy. Pozostaje jednak pytanie- co z wykładziną  dywanikami myciem okien itd? Szorujemy, pierzemy różnymi środkami, a w gruncie rzeczy sprawiamy, że stają się słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia. Dlatego nie warto inwestować swój czas i wysiłek, nie trać też pieniędzy na niepotrzebną chemię. Natomiast skorzystaj z profesjonalnych usług. Firma na życzenie klienta wystawia fakturę Vat. A ekipa przeszkolona szybko i sprawnie poradziła sobie ze sprzątaniem domu.

odpowiedz cytuj
  • wika 2017-03-26 16:21:06

A możecie przybliżyć jak to wygląda cenowo? Bo jestem zainteresowana zleceń komuś sprzątania mojego mieszkania.

odpowiedz cytuj
  • Mirra 2017-03-29 21:12:40

Generalnie wszystko zależy od zakresu zadań i tego, czy chcesz zlecić sprzątanie domu osobie prywatnej, czy też takiej firmie jak  hojo clean . W tym drugim przypadku jednak mamy do czynienia z legalnie działającą firmą, która oczywiście wystawia faktury, a co więcej jej usługi są ubezpieczone. Poza tym ich oferta poza sprzątaniem biur także obejmuje takie zajęcia jak chociażby mycie okien i prasowanie, a ceny są naprawdę przystępne. 

odpowiedz cytuj
  • Sieravilla 2018-09-03 14:37:04

ja wciąż szukam dobrej firmy, która zajęła by się sprzątaniem naszych mieszkań w Wawie...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ipragapoludnie.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"