8°C lekkie zachmurzenie

Dodatkowa praca dla fryzjerek i kosmetyczek (wygasło)

Dodatkowa praca dla fryzjerek i kosmetyczek

Centrum Dietoterapii i Dietetyki oferuje dodatkową pracę związaną z zabiegami na ciało:

- Kriolipoliza – bezinwazyjny zabieg wyszczuplający na wybrane części ciała. Zabieg zmniejsza tkankę tłuszczową o ok. 30-40%.
- Kawitacja ultradżwiękowa – bezinwazyjne usuwanie trudno usuwalnych złogów w organizmie, wysmuklenie i ujędrnienie ciała, likwidacja cellulitu. Zabieg stymuluje przemianę materii i poprawia metabolizm.
- Radiofrekwencja – zabieg do odmładzania skóry w zakresie spłycenia zmarszczek, redukcji podbródka, likwidacji obwisłych policzków oraz redukcji obrzęków pod oczami. Stosowany również również do obkurczania i ujędrniania skóry ciała.
- Lipo Laser – jeden z najbardziej popularnych zabiegów do usuwania tkanki tłuszczowej w wybranych partiach oraz do redukcji cellulitu. Idealne rozwiązanie dla osób, które nierównomiernie tyją i chudną.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- bezpłatne szkolenia
- elastyczna forma współpracy

Oferujemy dwie formy współpracy. Pierwsza związana z przyuczeniem i bezpośrednim wykonywaniem zabiegów. Druga forma dotyczy atrakcyjnej finansowo współpracy bez osobistego angażowania się w wykonywanie zabiegów.

Zgłoszenia proszę wysyłać na e-mail [email protected] Prosimy o podanie imienia, wykonywanego obecnie zawodu, numeru telefonu i e-maila.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-15 14:10:46