5°C pochmurno z przejaśnieniami

Klub fitness tylko dla kobiet na Gocławiu. LadiesGym wyjątkowe miejsce

Co raz bardziej popularne staje się korzystanie z usług trenerów personalnych i dietetyków. Słusznie. Pamiętajmy, że kobiecy organizm jest jedyny w swoim rodzaju i bez profesjonalnej pomocy aktywność fizyczna może być dla niego źródłem różnych niebezpieczeństw. Błędnie wykonując ćwiczenia narażamy się na urazy mięśni i stawów, a stosując nieprzemyślane żywienie możemy rozstroić działanie całego naszego organizmu. Na rynku znajdziemy dietetyków i trenerów działających indywidualnie lub współpracujących z dużymi sieciami siłowni. Złoty środek stanowią butikowe kluby fitness, takie jak klub fitness tylko dla kobiet na Gocławiu LadiesGym

Klub ten został stworzony specjalnie dla kobiet. Dzięki temu panie mogą być pewne, że ich organizm zostanie potraktowany z wyjątkową troską i przy wsparciu prawdziwych profesjonalistów.

W tej chwili LadiesGym możemy odwiedzać w dwóch lokalizacjach. W działającym już od 2015 roku klubie na Ursynowie, przy stacji Metro Stokłosy (ul. Pasaż ursynowski 3 lok. 15. oraz w dopiero co otwartym na Gocławiu przy jeziorku Balaton (ul. Gen.Romana Abrahama 12 lok. 1).

Odwiedzając klub o każdej porze możemy trafić na zajęcia dostosowane do kobiecego organizmu. Co 30 minut są prowadzone pełne treningi obwodowe, czyli sesje ćwiczeń rozwijających wszystkie główne grupy mięśniowe. Udział w treningu mogą wziąć zarówno początkujące, jak i zaawansowane sportsmenki. Do wyboru mamy również różnorodne bezpłatne zajęcia dodatkowe, m.in. Zumba, Tabata, cykl brazylijskie pośladki i smukłe ramiona  oraz warsztaty coachingowe i prezentacje specjalistów. Aby dopełnić ćwiczenia odpowiednią dietą, pracownicy klubu przygotowali dla swoich członkiń wykłady na temat zdrowego żywienia oraz Poradnik Żywieniowy Klubowiczki z wszystkimi przydatnymi wskazówkami. 

W ułożeniu indywidualnego planu paniom pomoże trenerka osobista. Opiekę otrzymuje każda z klientek. Trenerka osobista zadba, abyśmy wykonywały ćwiczenia prawidłowo, wytłumaczy jak poprawić błędy, doradzi jaka dieta będzie dla nas najlepsza – tak, jakbyśmy rozmawiały z przyjaciółką. 

Efekty swoich działań możemy śledzić podczas regularnych badań i konsultacji w klubie. Poza tym, panie otrzymują pakiet udogodnień on-line, takich jak internetowy dziennik postępów czy blog, gdzie znajdziemy m.in. dodatkowe porady. Oprócz tego na blogu znajdziemy sesję zdjęciową klubowiczek „Zostań Twarzą Ladies Gym” oraz cykl „Klubowiczka Miesiąca”, gdzie co 4 tygodnie wybrana uczestniczka treningów przedstawia swoją historię. 

LadiesGym to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim społeczność wspaniałych, pracujących nad sobą kobiet. Panująca tu rodzinna atmosfera oraz wspólne przeżywanie wyjątkowych wydarzeń, jak pierwsze urodziny klubu, sprawiają, że miejsce to wyróżnia się na tle innych klubów fitness.

Z klubu można korzystać bez limitu. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.ladiesgym.pl. Po 24 godzinach od rejestracji otrzymasz zaproszenie na pierwszy darmowy trening. A gdy ci się spodoba, możesz odebrać swoją nową kartę członkowską uprawniającą do korzystania z wszelkich usług i zniżek.

LadiesGym Gocław
ul. Gen. Romana Abrahama 12 lok. 1, 03-998, Warszawa, Przy jeziorku Balaton 
tel: +48 795 02 15 15, e: [email protected]


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa Praga Południe


Klub fitness tylko dla kobiet na Gocławiu. LadiesGym wyjątkowe miejsce komentarze opinie

 • Karla - niezalogowany 2017-09-14 11:07:52

  Jak dla mnie lokalizacja super. Musze sprawdzić to miejsce bo zdrofitu juz dosyć.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-19 19:47:30

  Byłam juz kilka razy z polecam.

 • gość 2017-09-27 16:30:48

  mam podobne odczucia jak w komentarzach powyżej. Super miejsce z zupełnie niespotykanym klimatem. Jeśli klub fitness gocław to właśnie to miejsce!

 • Monika - niezalogowany 2017-10-03 10:32:01

  Polecam. Super miejsce. Jeśli fitness Gocław to właśnie tutaj.

 • gość 2017-10-18 08:24:56

  Jeden z niewielu godnych polecenia klubów fitness na Pradze Południe.

 • gość 2017-10-31 12:20:04

  W jakiej cenie jest karnet miesięczny?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl