4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pijani Ukraińcy niszczyli samochody przy ulicy Grochowskiej

Kradzieże i rozboje, Pijani Ukraińcy niszczyli samochody ulicy Grochowskiej - zdjęcie, fotografia

W nocy ze środy na czwartek południowoprascy policjanci dostali zgłoszenie, że wzdłuż ulicy Grochowskiej idzie dwóch mężczyzn, którzy kopią i wyrywają w zaparkowanych samochodach lusterka. Po udaniu się we wskazane miejsce policja złapała dwóch mężczyzn. Byli obywatelami Ukrainy.

Mężczyźni w chwili dopuszczania się tych czynów byli pod wpływem alkoholu. Jednak zapewne nie będą to okoliczności dla nich łagodzące. Obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty niszczenia mienia i grozi im za ten czyn nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KSP

Pijani Ukraińcy niszczyli samochody przy ulicy Grochowskiej komentarze opinie

  • gośćdd - niezalogowany 2018-02-25 13:18:40

    Czy jest dzień w którym, pijani ukrainiec nie popełniłby wykroczenia w Polsce? Przynajmniej tych dwóch nie krzyczało o mordowaniu polaków, jak ostatnio.

  • gość 2018-02-27 19:08:30

    A czy jest dzień gdy pijany Polak nie popełnia wykroczenia w UK? Myśle, ze akurat nasza nacja jest jedna z ostatnich, która komukolwiek powinna wypominać nieokrzesanie czy huligaństwo

  • Gość - niezalogowany 2018-02-28 09:23:48

    Co nasi robią w UK to już problem brytyjskiej policji. My musimy zrobić wszystko żeby takie sytuacje nie miały miejsca U NAS, a nie wiecznie się kajać i biczować "bo nasi też to robią". Napiętnować bydło i tyle, ale nie robić z siebie chłopca do bicia i nie okazywać tym zwierzętom ani trochę empatii

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl