4°C rozproszone chmury

Czołówka na Kobielskiej na zdjęciach straży

Ten wypadek wstrząsnął mieszkańcami Pragi. Przypomnijmy: 29 października kierowca hondy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z peugeotem

Na miejsce zdarzenia wezwano służby. Była karetka, policja i straż pożarna, która dzisiaj relacjonuje sytuację: Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa pojazdy osobowe po czołowym zderzeniu. Kierujący samochodem marki Honda z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadącego z naprzeciwka Peugeota. Kierowcę Hondy ewakuowano z pojazdu na nosze typu deska wspólnie z przybyłymi ratownikami z karetki pogotowia. Kierowca wraz z dzieckiem z drugiego pojazdu zostali przebadani przez lekarza z drugiej kartki i nie wymagali hospitalizacji. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Nie stwierdzono wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdów.

 

 

 

 

źródło: warszawa-straz

Czołówka na Kobielskiej na zdjęciach straży komentarze opinie

  • gość 2017-11-02 11:47:56

    Krystian wraz z kolegami kluczyki zabrali temu kierowcy i oddali strażakom - po wypadku chciał w szoku odpalić auto i odjechać, brawo za postawę chłopaki!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl