Decathlon Ostrobramska zdjęcie
05/11/2017 06:02

Nowa hala Decathlon Ostrobramska jeszcze nie jest skończona, ale wyraźnie widać, że do wielkiego otwarcia coraz bliżej. To ma nastąpić w grudniu 2017 roku. Wszystko wskazuje, że na świąteczne sportowe zakupy będziemy mogli tam się udać jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Kiedy dokładnie będzie otwarcie? Tego nie wie jeszcze nikt. Nawet sam Decathlon Ostrobramska.

-Termin uzależniony jest od wielu czynników. Na ten moment możemy jedynie potwierdzić, że otwarcie sklepu nastąpi w grudniu. Jak tylko będziemy znali konkretną datę, na pewno od razu Was poinformujemy. - zamieścił na swoim profilu FB Decathlon.

Co ciekawe sklep przy ulicy Ostrobramskiej na Grochowie będzie większy od swojego starszego brata z Galerii Reduta. Jednak nieco mniejszy od tego na Okęciu.

Jak tylko poznamy dokładną datę otwarcia to oczywiście poinformujemy naszych czytelników o tym fakcie.

Czytaj również: Przy Ostrobramskiej powstanie Decathlon. Poznaliśmy dokładną lokalizację

Miejsce zdarzenia mapa Warszawa Praga Południe

decathlon ostrobramska - komentarze opinie

  • gość 2017-11-05 09:39:03

    To nie jest Grochów, to jeszcze jest Gocław.

  • Smaszer - niezalogowany 2017-11-05 10:28:46

    Po co Decathlon jak na Ostrobramskiej 38b jest najlepszy sklep "Bike Salon Snow Shop" oraz najlepszy zimowy serwis, pozdrawiam świadomych sportowców!

  • Andzia - niezalogowany 2017-11-05 16:31:05

    SUPER!!! Już nie mogę się doczekać

  • Aleksander - niezalogowany 2017-11-05 17:09:56

    Świetnie!!! Nie trzeba będzie już do Lidla po skarpetki chodzić;)

  • Rafal - niezalogowany 2017-11-05 17:13:18

    W Snow Shop-ie przynajmniej serwisanci z licencjami są, a nie Jurek co wszystkie katy na 90' leci, polecam

  • Gabriel - niezalogowany 2017-11-05 18:27:25

    Też polecam snowshop, można oko zawiesić nie tylko na sprzęcie ;)

  • Wojtek - niezalogowany 2017-11-05 18:58:20

    Prawdziwy sprzęt ski,snb to tylko w snowshop.pl w deca to plastykowe narty i papierowe deski

  • Bart - niezalogowany 2017-11-06 11:16:01

    Widać w komentarzach konkurencja nie śpi ;) ale taką reklamą to tylko odstraszacie od siebie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 00:08:06

    Gocław należy do Grochowa

  • Zorro - niezalogowany 2017-11-08 12:19:47

    Po pierwsze asortyment snow shop jest znikomy w porównaniu do decathlonu, po drugie: CENY!!!! :)))

  • Feliz - niezalogowany 2017-11-09 02:33:19

    Gocław nie jest częścią Grochowa. A ten Decathlon jest na Gocławiu.

  • Kelman - niezalogowany 2017-11-29 17:20:51

    Snow shop ewidentnie celuje w średni i gruby portfel. W decathlonie każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 00:00:21

    Jaka reklama snow haha

  • gość 2017-12-14 10:38:54

    Wygląda na to, że otwarcie coraz bliżej. Wczoraj (13.12) już widać było zatowarowane półki. Czekam niecierpliwie :-)

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 17:16:48

    Gocław kończy się na ul Jana Nowaka Jeziorańskiego