4°C rozproszone chmury

Ulica Mlądzka do remontu. Wygląda na to, że już w przyszłym roku!

Ulice, Ulica Mlądzka remontu Wygląda przyszłym roku! - zdjęcie, fotografia

Ta ulica od jakiegoś czasu to przysłowiowy obraz nędzy i rozpaczy. Dziura na dziurze zarówno na asfalcie jak i w chodnikach. Wytarty asfalt spod którego wystają pamiętające odległe czasy "kocie łby". Do tego oświetlenie - a właściwie jego namiastka, bo leciwe latarnie działają gdzie i jak chcą. Ruch na Mlądzkiej (bo o niej mowa) do najmniejszych nie należy. A powstające nowe bloki to gwarancja jeszcze większej ilości samochodów. Mieszkańcy mają dość.

A my mamy dobre wieści. Wszystko wskazuje na to, że ulica Mlądzka w przyszłym roku zostanie "ucywilizowana".

W projekcie budżetu na 2018 rok zaplanowano budowę tej ulicy. Nowa nawierzchnia, odwodnienie, latarnie i w końcu też chodniki - to wszystko zostanie zrobione na 607 metrach ul. Mlądzkiej w przyszłym roku. Szczegółów na razie nie ma, ale ratusz potwierdza planowaną inwestycję.

- Będziemy zdejmowali nawierzchnię, kładli nową. Nowe będą chodniki oraz oświetlenie i odwodnienie. Pełne szczegóły pojawia się dopiero wraz z projektem - tłumaczy rzecznik urzędu dzielnicy, Jerzy Gierszewski.

 

 

 

foto: googlemaps

 

Ulica Mlądzka do remontu. Wygląda na to, że już w przyszłym roku! komentarze opinie

  • gość 2017-10-27 10:43:18

    w końcu

  • gość 2018-02-04 20:52:14

    super! oby to była prawda ;)

  • gość 2018-03-31 12:18:39

    Czy coś wiadomo na temat remontu Mlądzkiej? Mieszkam od niedawna w okolicy i rzeczywiście droga jest w opłakanym stanie, tak samo jak kamienica na początku ulicy. Jestem ciekawa czy urząd planuje odnowić wygląd ulicy i zburzyć tą ruderę??

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl