11°C bezchmurnie

Będzie strefa kibica na Gocławiu

Piłka nożna, Będzie strefa kibica Gocławiu - zdjęcie, fotografia

Podczas mistrzostwa świata w Rosji, które rozpoczynają się już pod koniec tego tygodnia, mieszkańcy Gocławia i okolic, będą mogli wspólnie obejrzeć na telebimie zmagania piłkarskie.

Na Gocławiu powstanie specjalna strefa kibica. Będzie ona zlokalizowana przy zbiegu ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz ulicy Rechniewskiego. Zaraz przy CH Promenada.

Strefa kibica na Gocławiu będzie jedną z siedmiu oficjalnych stref którą na mistrzostwa szykuje urząd miasta. Zobaczcie inne lokalizacje: W Warszawie powstanie 7 stref kibica. Zobacz gdzie

Na Pradze Południe będzie również wielka strefa na PGE Narodowym. Wejść do niej będzie mogło nawet do 70 tysięcy ludzi. Czytaj więcej w artykule: Będzie wielka strefa kibiców w Warszawie na mundial. Pomieści nawet 70 tys. osób


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa Praga Południe


Będzie strefa kibica na Gocławiu komentarze opinie

  • gość 2018-06-11 20:55:33

    Współczuję mieszkańcom okolicznych domów... Tę hałdę rozbitych butelek i puszek dłuuugo będą podziwiać.

  • gość 2018-06-11 20:55:54

    Współczuję mieszkańcom okolicznych domów... Tę hałdę rozbitych butelek i puszek dłuuugo będą podziwiać.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-12 11:03:51

    Strefa kibica tuż przy ruchliwej ulicy, brawo za pomysł. Jest to nieodpowiednie miejsce i spowoduje dużą uciążliwość dla okolicznych mieszkańców. Dlaczego taki obiekt powstaje w miejscu do tego nieprzystosowanym?

  • Gość - niezalogowany 2018-06-12 15:44:20

    Ruchliwa ulica?? Przecież to będzie na tyłach Promenady

  • Lucy - niezalogowany 2018-06-12 18:28:29

    Na tyłach Promenady jest ruchliwa ulica, bo wybudowano tam dużo bloków. Dojazd do osiedli, petla autobusu i ruch do parkingu zadaszonego

  • Lucy - niezalogowany 2018-06-12 18:31:40

    Ja się cieszę. Bedzie głośno, ale energetycznie...

  • mieszkaniec gocławia - niezalogowany 2018-06-13 09:56:40

    to będzie koszmar

  • niezadowolony - niezalogowany 2018-06-13 13:56:39

    Kolejny przykład braku jakiejkolwiek refleksji ze strony władz miasta, strefa kibica w pobliżu nowych osiedli zamieszkałych w większości przez rodziny z małymi dziećmi, gratuluje pomysłu. Do tego tuż przy ruchliwej ulicy. O tym, że organizatorzy poustawiali wzdłuż ulicy toj toje nie wspomnę. Wystarczy, że powieje silniejszy wiatr i ktoś wyląduje na wspomnianej ulicy. A było tak z toj tojem stojącym na przystanku autobusowym, kilkakrotnie lądował na ścieżce rowerowej. Nie wiem czy organizatorzy zwrócili uwagę na duży blok stojący na wprost strefy kibica? Czy nie powinno się wcześniej poinformować mieszkańców o takim wydarzeniu???

  • gość 2018-06-13 14:08:24

    Bardzo dobry pomysł. Niecodziennie jest mundial. A ludzie w pobliskich blokach mogą sobie na balkonach pooglądać :)

  • gość 2018-06-13 20:12:01

    Szkoda ze nie pomyśleli o mieszkańcach Gocławia, a szczególnie tych okolic. Będzie głośno, brudno. Ile tej męki? Dwa tygodnie czy miesiąc?

  • J_Cop - niezalogowany 2018-06-13 20:52:30

    Jestem mieszkancem tego dlugiego bloku po drugiej stronie ulicy od tej strefy kibica, okna z mojej sypialni i z dzieci pokoju wychodza na ta strone i jestem przerazony. Przez miesiac dzieci nie beda mogly spac bo stado rozwrzeszczanych kibicow bedzie sobie mecze ogladac... a rano trzeba wstac, zaprowadzic dzieci do przedszkola i zdazyc do pracy na czas. Ktos mi zalatwi z szefem, ze moge docierac na 10 bo dzieci wieczorem nie mogly zasnac i rano nie da sie ich dobudzic??? I juz nie raz widzialem jak po jakichs meczach placza sie po okolicy nawaleni kibice i wrzeszcza w zaleznosci od wyniku meczu "Polska bialo czerwoni" albo "nic sie nie stalo". I to do poznych godzin nocnych. Jednym slowem szykuje sie jedna wielka MASAKRA!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-13 23:19:56

    Wspaniały pomysł, a jeśli chodzi o mieszkańców to raczej nie maja takich niedogodności często i powinni jakoś to przełknąć

  • gość 2018-06-14 12:52:50

    bardzo dobry pomysl mieszkam na goclawiu i to byl strzal w dziesiątke:)

  • gość 2018-06-14 14:49:19

    Podobno rada Osiedla Gocław z radością poparła ten projekt :-P Może mieszkańcy bloków przy promenadzie powinni się skrzyknąć i zorganizować się

  • J_Cop - niezalogowany 2018-06-15 09:34:08

    Quote: "Wspaniały pomysł, a jeśli chodzi o mieszkańców to raczej nie maja takich niedogodności często i powinni jakoś to przełknąć" No wiec mamy takie uciazliwosci permanentnie, poniewaz Promenada od kilku lat cos dobudowuje, burzy, remontuje itp. i wciaz po nocach slychac walenie, ciecie, pilowanie i tego typu dzwieki... a teraz jeszcze to. Pierwszy mecz za nami i slychac naprawde glosno. Szczescie, ze mecz otwarcia o takiej nieprzeszkadzajacej porze byl, ale zaraz sie zaczna i wieczorne mecze...

  • Gość - niezalogowany 2018-06-15 11:01:26

    Proponuję spojrzeć w harmonogram meczy. Mecze najpóźniej o 20. To dajcie spokój z tym chalasem.. Jacy wszyscy delikatni nie wyśpię się

  • Gość - niezalogowany 2018-06-17 14:34:30

    Odradzam to miejsce chcialem wejsc z kobieta w ciazy to jej nie wpuscili bo miala butelke z woda skandal

  • Gosia - niezalogowany 2018-06-19 18:45:01

    No nie przesadzajcie z tym ruchem i że głośno :) ile macie lat :)

  • Gość - niezalogowany 2018-06-19 19:57:38

    Wspaniały pomysł.