24°C bezchmurnie

Chciał okraść kiosk. Wpadł na gorącym uczynku

Bezpieczeństwo, Chciał okraść kiosk Wpadł gorącym uczynku - zdjęcie, fotografia

Wczoraj, kilka minut po godz. 3  w nocy policjanci zostali zaalarmowani przez właściciela kiosku, który najpierw usłyszał, a potem z okien swojego mieszkania zobaczył mężczyznę próbującego włamać się do jego kiosku. Sprawca został spłoszony, jednak po niedługim czasie wrócił, a uciekać zaczął dopiero kiedy zauważył zbliżający się radiowóz. Zostawił w drzwiach kombinerki. Policjanci zatrzymali go po pościgu na Gocławiu. 56-letni Jacek S. trafił do policyjnej celi. Zgłaszający złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału mienia. Na podstawie przeprowadzonych przez funkcjonariuszy operacyjnych ustaleń i sprawdzeń okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie więcej podobnych czynów. W ostatnim czasie najprawdopodobniej dwukrotnie włamał sie do salonu fryzjerskiego skąd ukrad pieniadze, jest też podejrzany o kradzież z włamaniem do sklepu spożywczego, wówczas jego łupem też padła gotówka.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 56-letniemu mężczyźnie 4 zarzuty, 3-dokonania kradzieży z włamaniem, a 1-usiłowania.

 

 

źródło: KSP

 

Chciał okraść kiosk. Wpadł na gorącym uczynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl