11°C słabe opady deszczu

Kawiarnia Zieleniak – nowy lokal na Zamienieckiej

| Gdzie: Kawiarnia Zieleniak, ul. Zamieniecka 35

Już 1 czerwca otwarcie nowej kawiarni na Pradze Południe.


Kawiarnia o wdzięcznej nazwie Zieleniak zlokalizowana będzie przy ulicy Zamienieckiej 35. W budynku w którym przez wiele lat mieścił się Bar Nowy Baron.

Jak czytamy na profilu FB Zieleniaka na miejscu będzie można nie tylko napić się wyśmienitej kawy, ale i smacznie zjeść. W menu m.in. zupy, pizza.

Prace remontowe lokalu idą pełną parą. Już w niedzielę otwarcie!


Kawiarnia Zieleniak – nowy lokal na Zamienieckiej komentarze opinie

  • gość 2016-10-06 13:17:28

    Gdyby ktoś szukał alternatywy dla pizzy bezglutenowej w Warszawie i coś by go podkusiło do spróbowania tej z Knajpki Zieleniak - Z przykrością muszę stwierdzić, że nie polecam tej pizzy. A szkoda, bo liczyłam na to, że oprócz LaCantiny, Momu & Vegan Pizza, będę miała alternatywę dla zwykłej pizzy na Grochowie (swoją drogą knajpka zwykłą pizzę ma fantastyczną). Spotkało mnie jedno wielkie rozczarowanie. Ku mojemu zdziwieniu, za 27 PLN dostałam pizze bezglutenową z pudełka! - firmy Schar. Knajpa zafundowała mi gotowca z pudełka (cena ok. 10 pln za DWA spody do pizzy), z serem Violife (14 pln za 400 g), z pomidorami i rukolą (3 pln od dodatku choć wielkość pizzy od tej tradycyjnej różni się znacząco - dwa razy mniejsza ). Wychodząc z założenia, że knajpa, która szczyci się świeżością produktów i swoimi wyrobami, poda mi fajną, bezglutenową alternatywę - byłam w dużym błędzie. Do tego, zachowanie kelnerów i kucharza, starających się mnie zniechęcić do zakupu wersji bezglutenowej, dosłownie robiących mi łaskę i marudzących pod nosem na moje zamówienie (z powodu konieczności wystudzenia pieca do 200 stopni) było nieprofesjonalne. Wystarczy nie podawać pizzy, wstępnie wypieczonej i stworzonej do podgrzania w warunkach domowych (za ok. 10 pln łącznie).... Czuję się oszukana i reklamowanie się posiadaniem takiego produktu, jak dla mnie, to szczyt bezczelności. Taka przestroga dla potencjalnych pizzożerców :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl