13°C słabe opady deszczu

SK Bank upada, a co z czynszem w SBM Grenadierów?

Mieszkalnictwo, upada czynszem Grenadierów - zdjęcie, fotografia

Gdy w weekend czytałem informacje o upadłości Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie (SK Bank) po prostu, tak po ludzku, zrobiło mi się żal ludzi którzy mieli tam swoje oszczędności. Pewnie pieniądze odzyskają. Ale zanim to się stanie stracą trochę nerwów i zdrowia.

Dzisiaj u znajomego na klatce schodowej widzę taką informację jak na zdjęciu powyżej... „W związku z ogłoszeniem upadłości Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie, Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Grenadierów, prosi o wnoszenie opłat czynszowych na konto (…) do czasu dostarczenia mieszkańcom nowych książeczek czynszowych.”

Mam mieszkanie w tej samej spółdzielni... O zgrozo... Informację o upadłości jeszcze wczoraj czytałem ze współczuciem, ale na spokojnie... a dzisiaj zastanawiam się co to dla nas, mieszkańców, oznacza???

Będę wdzięczny za informację od osób biegłych w temacie!
 

SK Bank upada, a co z czynszem w SBM Grenadierów? komentarze opinie

  • gość 2015-11-24 13:14:41

    w innych spółdzielniach tez były takie komunikaty - ale dostarczane bezpośrednio do rąk własnych przez SM, co jest trochę bardziej wiarygodne. Dla mieszkańców oznacza to tylko konieczność zmiany nr konta, na który wpłacają czynsz, nic więcej.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl