12°C bezchmurnie

Strefa kibica na Pradze Południe?

Piłka nożna, Strefa kibica Pradze Południe - zdjęcie, fotografia

Podczas mundialu w Rosji w Warszawie powstać ma do ośmiu stref kibica, w których będziemy mogli wspólnie kibicować naszej reprezentacji i oglądać również pozostałe mecze mistrzostw świata.

Miasto planuje by powstały dzielnicowe strefy kibica. Po jednej strefie na dwie ewentualnie trzy sąsiadujące ze sobą dzielnice. Więcej można przeczytać w artykule: Powstaną dzielnicowe strefy kibica podczas mistrzostw świata w Rosji.

Czy na Pradze Południe powinna powstać taka strefa? A jeśli tak to gdzie? Czy najlepszym miejscem byłyby błonia Stadionu Narodowego? Może macie jakieś inne propozycje?

Strefa kibica na Pradze Południe? komentarze opinie

  • LUKOWSKI - niezalogowany 2018-04-05 08:51:35

    Nie chcę żadnej strefy! Mieszkałem tu w spokoju tyle lat, dużo lepiej było za czasów stadionu dziesięciolecia niż teraz z tym koszykiem na którym robią imprezy na siłę...

  • kibic - niezalogowany 2018-04-24 19:39:39

    Kibicowanie to normalka tylko każdy che to robić jak najdalej od swojego domu. Bawi mnie to bao ta imreza jest tak rzadko że warto zobaczyć jak fajnie jest w takich strefach. Wcześniej narzekaliśmy że na Pradze nikt nie chiał takich imprez organizować teraz marudzą że ktoś pod oknem będzie hałasować. Można zobaczyć w tym więcej plusów np. to że dzięki rewitalizacji Pragi i jej rozwojowi wreszcie dzieje się tu więcej nie tylko w sferze biznesu ale kultury i rozrywki którą jest piłka nożna. Więc niech marudy zostaną w domu a jako mieszkaniec Ząbkowskiej idę kibicować!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl