7°C rozproszone chmury

Gocław opinie. Dlaczego warto tu zamieszkać. List czytelniczki

Obok takiej wiadomości nie mogliśmy „przejść” obojętnie. Jedna z naszych czytelniczek napisała do nas wiadomość w której w skrócie podsumowuje swój pierwszy rok mieszkania na warszawskim Gocławiu. Takie informacje i opinie o Gocławiu cieszą bardzo, a i nasz portal został pochwalony, za co bardzo dziękujemy!

- Właśnie mija rok od kiedy przeprowadziłam się na Gocław. Po tym czasie zebrałam się na krótką refleksję o tym jak mi się tutaj mieszka. Pochodzę z okolic Poznania, a do wyjazdu do Warszawy skłoniła mnie chęć rozwoju osobistego i nie ukrywajmy lepsza praca i płaca. Życie oczywiście jest tu droższe, ale i możliwości nieporównywalnie większe.

W nowym miejscu pracy na początku nie było łatwo, ale tego się spodziewałam. Na szczęście odnalazłam się i poznałam kilka ciekawych osób z którymi się zaprzyjaźniałam i spędzam często wolny czas.

Ale nie chcę pisać o pracy, chciałam się podzielić wrażeniami o wspaniałym miejscu jakim jest Gocław. Znam to miejsce stosunkowo od niedawna, ale już całe udało mi się dokładnie zwiedzić i wiem co gdzie jest, a jest naprawdę dużo. Nie raz słuchałam opowieści od rodowitych mieszkańców, o tym jak osiedle się zmieniało, jak wyglądało kiedyś. Dzisiaj i ja tutaj mieszkam i w tym miejscu się zakochałam!

Argumentów za mieszkaniem na Gocławiu jest wiele. Świetna komunikacja z centrum i innymi częściami miasta, jeziorka, bliskość rzeki z urokliwymi dzikimi miejscami, mnóstwo mniejszych i większych sklepów, kino, restauracje, wymieniać można by długo. Słyszałam, że ma być budowana niedługo linia tramwajowa na Gocław. Co prawda będę miała kawałek do niej, ale z pewnością nie raz skorzystam.

Zakochałam się w tym miejscu, uwielbiam wieczorne spacery nad jeziorkiem Balaton, czy popołudniową kawę na ogródkach! Po roku mieszkania tutaj wiem, że to była dobra decyzja i chciałam się z redakcją portalu podzielić moimi wrażeniami. Jeśli uznacie za stosowne to opublikujcie moje wrażenia. Wam również dziękuję, że jesteście i piszecie o tym co się dzieje w naszej kochanej dzielnicy! Wspaniała robota i widać, że z pasją, trzymajcie tak dalej. Z pozdrowieniami, Sylwia mieszkanka Gocławia
 


Gocław opinie. Dlaczego warto tu zamieszkać. List czytelniczki komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-09-19 19:49:54

  Kocham Gocław! W mojej opinii jedno z lepszych miejsc do mieszkania w Warszawie. I cały czas dynamicznie się rozwija. Harmonia miasta z zielenią.

 • gość 2017-10-19 16:53:25

  Zgadza się to cudowne miejsce do zamieszkania w Warszawie. Ścisła czołówka.

 • gość 2017-10-31 12:21:06

  Ja kocham Gocław za to że jest blisko do Wisły

 • gość 2018-02-20 14:52:06

  Na nowym osiedlu Miasteczko Wawer musi mieszkac się super bo mieszkania sa z widokiem na las, mieszka się jak w domku pod miastem a jednak wciąż w mieście blisko pracy i komunikacji miejskiej. Lokalizacja wg mnie jest idealna, mieszkanie w centrum w ogole mi sie nie podoba, myslalem zeby kupic mieszkanie w centrum i je wynajmować ale dla siebie wolę kupić coś w Wawrze.

 • gość 2018-05-08 15:40:41

  Miejsce dobre dla młodych, starsi uciekają stąd, dla nich - za głośno, za mało zieleni, brak parków, miejsc parkingowych, i te wszechobecne PŁOTY - odgradzają się jak Pawlaki od Kargulów - po co ??? /mieszkam tu blisko 30 lat, wiem co piszę /

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl