Nowy harmonogram wypłat świadczenia 500 + i innych świadczeń

Opieka społeczna, harmonogram wypłat świadczenia innych świadczeń - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
30/11/2018 13:08

Od jakiegoś czasu pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat zmian w kryteriach przyznawania świadczenia wychowawczego 500+. Uspokajamy rodziców: w niedawno rozpoczętym nowym okresie zasiłkowym nie zmienia się nic (przynajmniej na razie).

Urząd Dzielnicy przedstawił harmonogram na kolejne miesiące. Terminy mogą się zmienić jeśli pieniądze nie trafią do Dzielnicy w odpowiednim czasie (miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem). Gdyby jednak trafiło się opóźnienie to wypały będą realizowane do końca danego miesiąca. Zobaczcie kiedy w najbliższych miesiącach będą wypłacane świadczenia:

 

 

 

źródło: UD

Nowy harmonogram wypłat świadczenia 500 + i innych świadczeń komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 12:37:55

    Witam czy ktoś już dostał pieniądze?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 14:12:04

    Nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 14:17:24

    My też nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 18:44:06

    Ja dostałam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 19:01:45

    Czy grochow dostał?

  • Kadia - niezalogowany 2019-01-25 22:12:02

    Jest przecież napisane 28.01, czyli będą w poniedziałek

  • gość 2019-01-27 09:41:16

    Fundusz alimentacyjny nie wszedl 23ego na Targówku. Oni zawsze wysylaja wszystko razem. Czyli wejdzie w poniedzialek

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 13:33:41

    Praga jeszcze nie ma

  • gość 2019-01-28 14:23:26

    Targówek tez jeszcze nie

  • gość 2019-01-28 14:43:27

    Targówek już ma ( na koncie)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 16:27:18

    Jeszcze nie mam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 17:19:25

    Ma ktos z pragi juz pieniadze

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 17:22:08

    Praga północ jeszcze nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 17:27:03

    A nie wie ktos kiedy beda

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 18:45:18

    Rembertów nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 19:51:59

    Praga pld , nie mam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 21:19:43

    Wilanow tez nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 08:44:48

    Macie juz pieniadze na koncie ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 09:04:05

    Praga północ nadal nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 09:46:16

    Praga pod, nadal nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 10:35:26

    Bielany tez nie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 11:02:59

    Praga północ właśnie wpłynęły

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 11:30:16

    Praga północ nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 09:06:24

    Praga pld, macie już ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 09:20:59

    Praga pld , macie już?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 14:15:37

    Czy Praga Południe dostala

  • gość 2019-02-01 08:30:01

    Czy Wola dostała?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 19:47:26

    Witam , w styczniu Józefów miał 24 czy w lutym też mogę się spodziewać równiez tego samego dnia ????

  • gość 2019-02-21 15:19:12

    To juz musisz pytac w gminie. Ja tylko powiem, ze Targówek nigdy nie jest szczodry i zawsze wszystko wysyla w ostatnim terminie. Wiec pewnie dopiero beda pieniadze w poniedzialek.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 11:39:15

    Beda,to beda.Jak czekaja,bo na chlanie nie ma

Dodajesz jako: |