7°C rozproszone chmury

W tym roku rusza budowa zespołu szkolno-przedszkolnego na Gocławiu

To są dobre wieści dla dzieci i ich rodziców z Gocławia. Jeszcze w tym roku (w IV kwartale) rozpocznie się budowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nowa placówka powstanie w rejonie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Planowany jest budynek zespołu szkolno-przedszkolnego, place zabaw, dwa boiska oraz bieżnia. Place zabaw będą przystosowane do dzieci w różnym wieku. Zaplanowano też stojaki na rowery i ławki. Całość uzupełni zieleń - 225 sztuk drzew owocowych i krzewów oraz donice z zielenią.

 

 

 

źródło: FB/UD

W tym roku rusza budowa zespołu szkolno-przedszkolnego na Gocławiu komentarze opinie

  • gość 2018-06-15 10:13:49

    Uważam, że szkoła dla tej części Gocławia przy Promenadzie MUSI powstać ale NIE TAM. Ta szkoła TAM nie MOŻE po prostu powstać bo przeznaczenie tego gruntu było zupełnie inne (tereny zielone). Te działki NIKOMU nie przeszkadzają. Są zresztą porządnie i pięknie zagospodarowane. Teren na szkole był zarezerwowany w planie i to znacznie większy, tam gdzie jest obecnie Tesco. Ponieważ TESCO wychodzi z Polski (i z krajów UE, wiec i tak za parę lat miasto stanie z problemem zagospodarowania masy po Tesco. Może nowe władze Warszawy podejdą do tematu bardziej z głową = wykupią ta zasyfioną budę Tesco, wyburzą i zbudują szkołę we właściwym miejscu

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iPragaPoludnia.pl